Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

Nawozy

Profesjonalne nawozy uprawowe z Kanady, Holandii, Francji. Zapewniają szybki wzrost i duży plon. Boostery pomogą Ci zwiększyć kwiatostany i plony! Zwiększają wagę!

Nawozy  Jest 888 produktów

Podkategorie

 • BOOSTERY

  Wszystkie najlepsze dostępne na rynku boostery i stymulatory kwitnienia.

 • Aptus

  Aptus Plant Tech opracowuje i sprzedaje nawozy, produkty do ulepszania gleby, repelenty przeciw owadom i wzmacniacze specjalistyczne. Aptus Plant Tech oferuje te produkty poprzez 3 koncepcje. Aptus oznacza pielęgnację roślin, pielęgnację owadów i gleby w celu poprawy gleby i środków odstraszających owady (biologiczne) oraz specjalistyczną substancję wspomagającą.

 • Advanced Nutrients

  Najlepsze nawozy dostępne na światowym Rynku. Nawozy robione z największą precyzją. Formuła pH perfekt zapewnia odpowiednie pH dla roślin. Bardzo szeroka gama profesjonalnych produktów, to prawdziwe sterydy dla roślin. Polecane przez wielu chdowców oraz profesjonalistów z tej branży wraz ze Snoop Dog-iem.

 • CANNA

  Canna to najstarsza i najpopularniejsza firma holenderska produkująca specjalistyczne nawozy na rynku światowym.

 • BIOCANNA

  Nawozy BioCanna, ekologiczna BIO seria znanej firmy CANNA

 • GHE General...

  Zapoczątkowana przez grupę naukowców, inżynierów i techników w okolicach San Francisco w Kalifornii działa po dzień dzisiejszy, a produkty  znane są każdemu ogrodnikowi na świecie. Przez okres swojego aktywnego działania firma otworzyła własną europejską siedzibę na południowym-zachodzie Francji. Od początku działalności stawiało za główny cel rozwijanie nowoczesnych technik uprawy roślin, by oferować swoim klientom najlepsze nawozy wyróżniające się niezwykle zauważalną jakością.

 • Advanced Hydroponics...

  Nasza firma sukcesywnie dąży do kolejnych ulepszeń i produkcji nowych produktów, w ścisłej współpracy z dr Nicolasem Stutterheim’em - biochemikiem oraz całej rzeszy renomowanych europejskich specjalistów z zakresu żywienia roślin.

 • Plagron

  Plagron jest wiarygodnym producentem i światowym dostawcą wysokiej jakości produktów organicznych. Jest to wiodąca firma produkującą szeroką gamę podłoży, nawozów i dodatków do uprawy roślin. Ponad dwadzieścia lat doświadczeń i badań sprawiło, że Plagron stał się międzynarodową firmę należącą do górnej części rynku. W laboratorium położonym w miejscowości Ospel (Holandia), dokłada się wszelkich starań rozwijając szeroką gamę produktów do uprawy roślin.

 • BioBizz

  BIOBIZZ produkuje od 1992 roku różnego rodzaju podłoża glebowe, naturalne nawozy roślinne oraz wiele dodatków przydatnych do organicznej uprawy roślin. Od swoich legendarnych początków w Amsterdamie aż po dzień dzisiejszy z siedzibą w Groningen, BIOBIZZ jest najbardziej doświadczonym i rozpoznawanym producentem najwyższej jakości nawozów roślinnych w Holandii. Znakomita ekologiczna linia nawozów BIOBIZZ jest idealny do biologicznej produkcji kwiatów, owoców, warzyw oraz ziół, jednocześnie dbając o czystość środowiska, drzewa oraz glebę. Nawozy mogą być stosowane do uprawy w glebie, kokosie, hydroponice oraz w uprawach hydro-organicznych.

 • B.A.C.

  BAC produkuje pożywki roślinne, stymulatory wzrostu roślin, środki wzmacniające dla roślin i nawóz organiczny, stosowany między innymi do upraw biologicznych. W ciągu 15 lat działalności wyróżniającej firmę spośród wielu innych, BAC zdobyła solidną pozycję rynkową.

 • Metrop
  Metrop specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości płynnych składników odżywczych dla rolnictwa, 
  ogrodnictwa i hobbystów. Przez lata testowania i rozwoju, podejście Metrop do roślin stało się
  fundamentalnie różne od większości innych producentów nawozów i dodatków do upraw.
  Skupiają się na tym aby dostarczyć roślinie składniki odżywcze, które mogą byc wchłonięte
  w większości podczas każdej fazy cyklu - wzrostu i kwitnienia. Produkty są komponowane
  we współpracy z dwoma laboratoriami, z których każdy ma oddzielne zakłady produkcji składników
  odżywczych. Ze względu na unikalne podejście Metrop i fakt, że używają różnych elementów
  dla produktów nawozowych niż inni dostawcy nawozów , Metrop są w stanie osiągnąć większe różnice NPK,
  co daje hodowcom, lepszy i większy rozwój wegetatywny. Metrop nie ma kompromisów co do jakości,
  a zatem elementy odżywcze są wolne od kadmu i innych metali ciężkich, co zmniejsza śladową zawartość chloru.
  Oznacza to zdrowszy i lepiej smakujący produkt końcowy zarówno dla plantatora, jak i konsumenta.
 • Dutch Pro

  Dutchpro dąży do wytwarzania jak najlepszych nawozów poprzez stosowanie wyłącznie materiałów o najwyższej jakości i wyznaczanie wysokich standardów dla naszych procesów produkcyjnych. Komponenty o wysokiej jakości zostaną w całości wchłonięte przez rośliny, bez jakichkolwiek pozostałości. W połączeniu z naszym wygodnym harmonogramem i zmniejszeniem liczby butelek sprawia to, że Dutchpro jest dziś jedną z najlepszych marek na rynku!

 • BioTabs

  Innowacyjne nawozy w płeni bio, dają bardzo dobre rezultaty, najlepsze na outdoor.

  Nawozy BioTabs bardzo dobrze sprawdzaja się na outdoor ale nie tylko. Nawozy najlepsze rezultaty przynoszą w systemach AutoPot, właściwie jako jedyne nie mają żadnych wad jeśli chodzi o zastosowanie w tych systemach

 • Atami

  Atami – wysokiej jakości nawozy i stymulatory. Najlepsza cena! Przyspieszacz kwitnienia Bloombastic, Blossom Builder zwiększający masę kwiatów i owoców oraz Rootbastic zwiększający masę korzeniową i zmniejszający stres po przesadzaniu to kluczowe produkty tej firmy. Serdecznie polecamy!

 • Hesi

  Nawozy HESI, stworzone zostały przez holenderskie małzeństwo z pasji i hobby. Nawozy charakteryzują się niskim wskazywaniem EC, wysoką przyswajalnością, tradycją. Oferta HESI należy do jednej z najprostszych na rynku, polecana szczególnie dla początkujących.

 • Guanokalong

  Naturalne nawozy pozyskiwane z odchodów nietoperzy.

 • Cyco
 • Green House Seeds...

  Green House powders to nawozy w proszku wyprodukowane przez firmę Green House, specjaliste w roślinach, oraz jeden z pierwszych seedbankow na świecie

 • No Mercy Supply

  No Mercy Supply jest szczególnie dla ludzi, którzy chcą uprawiać swoje własne uprawy w sposób jak najbardziej ekologiczny. Nasza kompletna linia produktów jest przeznaczona do tego sposobu uprawy. Rosnący w sposób biologiczny daje o wiele lepszy i pełniejszy smak twojej uprawy. Nasz slogan "Powrót do natury matki" mówi wszystko. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, chętnie pomożemy.

  Z poważaniem,
  No Mercy (Bez Litości ;-)
 • Green Planet

  Kanadyjskie nawozy Green Planet. 

 • House & Garden

  Nowe na polskim rynku nawozy House and Garden. Wysoka jakość, przystępna cena

 • Mighty Wash

  Mighty Wash to pogromnca nieproszonych gości przy uprawie. Skutecznie wytępi przędziorka i wiele innych pasożytów utrudniających życie roślinom.

 • Remo Nutrients

  Amerykańskie nawozy REMO to stosunkowo nowa marką produkująca nawozy, jednak dość dobrze konkurują z najlepszymi np Advanced Nutrients. Popularne głównie w USA, Kanadzie, UK i Holandii. Dobra jakość za niską cenę.

 • SUPERthrive BOOSTER

  Izraelski wynalazek stworzony na potrzeby wojny, gdy wzrastało zapotrzebowanie na wewnątrz krajową produkcję żywności i zmaksymalizowanie plonów. SuperThrive zapewnia roślinom ponad przeciętny wigor. Dziś ta formuła znajduje się w amerykańskim nawozie SUperThrive

na stronę
Wyświetlane 1 - 600 z 888 produktów