Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

Nawozy

Profesjonalne nawozy uprawowe z Kanady, Holandii, Francji. Zapewniają szybki wzrost i duży plon. Boostery pomogą Ci zwiększyć kwiatostany i plony! Zwiększają wagę!

Nawozy  Jest 203 produktów

Podkategorie

 • BOOSTERY

  Wszystkie najlepsze dostępne na rynku boostery i stymulatory kwitnienia.

 • Advanced Hydroponics...

  W 1994 roku Jay Jackson, założyciel i obecny dyrektor Advanced Hydroponice of Holland, został zobowiązany do znalezienia alternatywy dla dostępnych wtedy nawozów, których powszechnie używano. Jay szukał formuły, która połączyłaby łatwe korzystanie, wysoką efektywność i konkurencyjne ceny. W celu uzyskania rozwiązania, Jay udał się 
  do ekspertów z "Dutch Flower Nutrient Research Center" w holenderskim mieście Aalsmeer. .

  Aby wykorzystanie nawozu było jak najprostsze, konieczne stało się przedstawienie elementów w sposób umożliwiający łatwe mieszanie, tak, aby każdy hodowca mógł łatwo dostosować ilość niezbędnych składników odżywczych do swoich potrzeb. Tak narodziła się Dutch Formula! Jest to płynny nawóz składający się z trzech części, które mają być wymieszane w prostym stosunku : 02:01:01 w okresie wzrostu, 1:02:01 w okresie przed kwitnieniem, i wreszcie 0:03:01 w okresie rozkwitu.

  Początkowo nawozy były testowane przez Jay’a oraz wielu jego kolegów hodowców . Wyniki były znakomite! Podobne wyniki upraw nie byłyby możliwe przy zastosowaniu wcześniej używanych nawozów. Po doprowadzeniu produktów do perfekcji rozpoczął działalność sklep detaliczny. W 1996 roku Dutch Formula została zaprezentowana na targach 
  w Niemczech, co dało początek popularności holenderskich nawozów w Europie i powstania sieci hurtowni z innowacyjnymi produktami. DUTCH FORMULA została wkrótce rozszerzona o w 100% naturalne produkty z lini "Natural Power", zawierającej "Root Stymulator", suplement enzymów o nazwie "Enzymes” ,stymulatory wzrostu i kwitnięcia nazwane "Excellerator", oraz produkt do fazy dojrzewania "Final". 
  Obecnie ponad 60 dystrybutorów w 22 krajach na całym świecie ( w tym Rosji i Japonii ) dostarcza hodowcom produktów Advanced Hydroponice of Holland, a liczba dystrybutorów
   i sklepów detalicznych wciąż rośnie . Na całym świecie dziesiątki tysięcy producentów, 
  w tym światowej sławy Howard Marks (Mr. Nice) oraz Scott Blakie ( Shantibaba ), korzysta z Dutch Formula oraz Natural Power. Rośliny uprawiane z pomocą naszych nawozów zdobyły już liczne nagrody, z wielu wciąż czekających w niedalekiej dla nas przyszłości.

  Mimo wielkiego sukcesu naszych nawozów, nasza firma sukcesywnie dąży do kolejnych ulepszeń i produkcji nowych produktów, w ścisłej współpracy z dr Nicolasem Stutterheim’em, Ph.D.-biochemikiem oraz całej rzeszy renomowanych europejskich specjalistów z zakresu żywienia roślin.
  Nawożenie nigdy nie było łatwiejsze niż teraz przy użyciu podstawowych produktów linii Dutch Formula . Unikalna formuła jest prosta dla początkujących hodowców oraz  elastyczna  dla bardziej doświadczonych . Dzięki wysokiej koncentracji nawozów Dutch Formula  pozwala również  na dużą oszczędność. .
  • Grow -  produkt o najwyższej proporcji azotu, niezbędnego do szybkiego i silnego wzrostu roślin
  • Bloom - wysoka zawartość fosforu gwarantuje szybki rozwój kwiatów
  • Micro - zawiera wszystkie inne elementy niezbędne dla zdrowego rozwoju roślin  w idealnej proporcji
   Przez mieszanie składników mineralnych Dutch Formula z wodą otrzymasz bogaty i zrównoważony program odżywiania roślin. 
  Dutch Formula nadaje się do wszystkich rodzajów podłoży (gleba, wełna, kokos).

 • Advanced Nutrients

  Najlepsze nawozy dostępne na światowym Rynku. Poleca je także Snoop Dog. Nawozy robione z największą precyzją. Formuła pH perfekt zapewnia odpowiednie pH dla roślin. Bardzo szeroka gama profesjonalnych produktów, to prawdziwe sterydy dla roślin.

  Filmy:

  Miss Advanced Nutrients

  Advanced Nutrients Testimonial

  Jak działa pH Perfekt

   

 • Atami

  Atami – wysokiej jakości nawozy i stymulatory. Najlepsza cena! Przyspieszacz kwitnienia Bloombastic, Blossom Builder zwiększający masę kwiatów i owoców oraz Rootbastic zwiększający masę korzeniową i zmniejszający stres po przesadzaniu to kluczowe produkty tej firmy. Serdecznie polecamy!

 • BioBizz

  Nawozy BioBizz. Bio nawozy zawierające wiele certyfikatów swojej jakośći. Szeroka gama produktów. Jedne z najlepszych nawozów dla wymagających BIO-Growerów

 • BIOCANNA

  Nawozy BioCanna, ekologiczna BIO seria znanej firmy CANNA

 • BioTabs

  Innowacyjne nawozy w płeni bio, dają bardzo dobre rezultaty, najlepsze na outdoor.

  Nawozy BioTabs bardzo dobrze sprawdzaja się na outdoor ale nie tylko. Nawozy najlepsze rezultaty przynoszą w systemach AutoPot, właściwie jako jedyne nie mają żadnych wad jeśli chodzi o zastosowanie w tych systemach

 • CANNA

  Canna to najstarsza i najpopularniejsza firma holenderska produkująca specjalistyczne nawozy na rynku światowym.

 • Cyco
 • Dutch Pro

  Nawozy DutchPro. Niezwykle popularne w Holandii nawozy z tego właśnie kraju. Posiadają kompletne nawozy dla wszystkich faz życia rośliny w pojemnościach dla każdego od małego growera do przemysłowego/komercyjnego ogrodnika.

 • General Hydroponics - GHE

  Nawozy produkowane we Francji, GHE!

 • Green House Seeds...

  Green House powders to nawozy w proszku wyprodukowane przez firmę Green House, specjaliste w roślinach, oraz jeden z pierwszych seedbankow na świecie

 • Green Planet

  Kanadyjskie nawozy Green Planet. 

 • Guanokalong

  Naturalne nawozy pozyskiwane z odchodów nietoperzy.

 • Hesi

  Nawozy HESI, stworzone zostały przez holenderskie małzeństwo z pasji i hobby. Nawozy charakteryzują się niskim wskazywaniem EC, wysoką przyswajalnością, tradycją. Oferta HESI należy do jednej z najprostszych na rynku, polecana szczególnie dla początkujących.

 • House & Garden

  Nowe na polskim rynku nawozy House and Garden. Wysoka jakość, przystępna cena

 • Mighty Wash

  Mighty Wash to pogromnca nieproszonych gości przy uprawie. Skutecznie wytępi przędziorka i wiele innych pasożytów utrudniających życie roślinom.

 • Plagron

  Popularne nawozy firmy Plagron, znane kiedyś ze słynnego świerszczyka.

 • Remo Nutrients

  Amerykańskie nawozy REMO to stosunkowo nowa marką produkująca nawozy, jednak dość dobrze konkurują z najlepszymi np Advanced Nutrients. Popularne głównie w USA, Kanadzie, UK i Holandii. Dobra jakość za niską cenę.

 • SUPERthrive BOOSTER

  Izraelski wynalazek stworzony na potrzeby wojny, gdy wzrastało zapotrzebowanie na wewnątrz krajową produkcję żywności i zmaksymalizowanie plonów. SuperThrive zapewnia roślinom ponad przeciętny wigor. Dziś ta formuła znajduje się w amerykańskim nawozie SUperThrive

Wyświetlane 1 - 203 z 203 produktów