Growshop w Katowicach

Dla jednych to pasja, dla innych sposób na odprężenie i relaks – bez względu na to, jak traktuje się uprawę roślin pod dachem, nasz growshop mieszczący się w Katowicach ma dosłownie wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia takiej uprawy. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom domowych growerów, którzy chcą zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju uprawianych roślin. W jednym miejscu zgromadziliśmy różne akcesoria, środki biochemiczne, narzędzia oraz inne produkty używane przez plantatorów.

W ofercie znajdują się m.in. instalacje oświetleniowe dostosowane do plantacji różnych wielkości i zapewniające roślinom odpowiednie warunki do wzrostu. Urządzenia pomiarowe pozwalają na efektywne monitorowanie parametrów uprawy, a systemy nawadniania automatycznie dostarczają sadzonkom wodę we właściwych ilościach. W naszym growshopie dostępne są też profesjonalne namioty do uprawy domowej. Niezależnie od potrzeb każdy grower znajdzie tutaj coś dla siebie - zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Stąd wysyłamy wszystkie przesyłki i obsługujemy zamówienia allegro, oraz z e-sklepu, a także przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

Telefon: 537-334-360 Majkel

E-mail: sklep@taniejaranie.pl