Kategorie
W promocji
-50% APTUS HUMIC BLAST 250ML
40,50 zł 81,00 zł
-50% APTUS NUTRISPRAY 150ML
70,00 zł 140,00 zł
-50% APTUS NUTRISPRAY 50ML
30,50 zł 61,00 zł
-50% APTUS N BOOST 150ML
31,00 zł 62,00 zł
-50% APTUS TOPBOOSTER 100ML
40,00 zł 80,00 zł
-40% APTUS N BOOST 50ML
19,80 zł 33,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy


BLOG

WYPRZEDAŻNa tej stronie oferujemy artykuły w promocyjnych cenach. Wyprzedaż obejmuje sprzęt, preparaty i akcesoria potrzebne do hodowli w ziemi, kokosie i hydroponice. Internetowy growshop Tanie Uprawianie to sklep ogrodniczy, w którym tanio kupisz lampy oświetleniowe do growboxów, wieloskładnikowe nawozy, urządzenia do nawadniania, napowietrzania i wentylowania. W asortymencie znajdziesz także ostatnie sztuki sterowników, kontrolerów i programatorów czasowych. Dział jest na bieżąco uzupełniany o kolejne końcówki serii i zniżkowe produkty – dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin!

Nawozy, boostery, stymulatory wzrostu i kwitnienia – markowe preparaty w niskich cenach

Sprzedawane w dziale "Wyprzedaż" środki stanowią wysokiej klasy organiczne odżywki. Preparaty zawierają naturalne źródło fosforu, potasu, azotu, mikro- i makroelementów. To uniwersalne nawozowe akcesoria, które można stosować do uprawiania roślin w systemie indoor i outdoor. Oferta obejmuje boostery wzrostu, regulatory dojrzewania, stymulatory kwitnienia w płynie oraz w formie proszku.

Dawkowanie odżywek z naszego growshopu zgodnie z zaleceniami producentów to gwarancja obfitych plonów. Dzięki nim stworzysz optymalne warunki dla rozwoju sadzonek.

Akcesoria oświetleniowe – kupuj na wyprzedaży w promocjach cenowych

W naszym ogrodniczym growshopie zamówisz również wysokiej klasy lampy do uprawiania w growboxach. Ta gama akcesoriów obejmuje różne modele artykułów oświetleniowych. Na wyprzedaży możesz znaleźć oprawy i żarówki wykonane w technologii LED, HPS, MH. Te markowe produkty zaspokoją zapotrzebowanie Twoich roślin na światło. Kupuj w promocjach i hitach cenowych!

Sterowniki, kontrolery, programatory – nowoczesne akcesoria do zarządzania uprawami 

Dzięki nim możesz zaplanować i zarządzać nawadnianiem, napowietrzaniem, oświetleniem. W naszym growshopie kupisz tanio markowe timery, sterowniki, programatory czasowe, kontrolery. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział "Wyprzedaż" i przejrzysz ofertę dostępnych akcesoriów do uprawiania. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie!

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 8 ocen