Kategorie
W promocji
Nasze sklepy
Blog

GrowboxyW tej kategorii, naszego sklepu internetowego, każda osoba zainteresowana uprawą indoor, znajdzie i zamówi dopasowany do swoich potrzeb grow box. Sprzedajemy m.in. kompletne zestawy z wyposażeniem, modele dla początkujących oraz wersje dla bardziej doświadczonych plantatorów. Mamy również same namioty, które można doposażyć, we wszystkie akcesoria zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Proponujemy konstrukcje do uruchomienia domowej plantacji, które pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów. U nas można je zamówić w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie dla wszystkich osób zaczynających swoją przygodę z uprawą w domu.

 

Growbox – co to jest i do czego służy?

Każdy growbox to skonstruowany z myślą o uprawie indoor namiot, w którym można uprawiać różne rośliny, zapewniając im prawidłowe warunki do wzrostu. Dzięki niemu w każdym domu da się stworzyć przestrzeń dobrze przystosowaną do ich wymagań. Brak własnego ogródka czy działki nie musi być problemem! Konstrukcja pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury, którą w szczelnej (choć wentylowanej), niewielkiej przestrzeni stosunkowo łatwo utrzymać na wymaganym poziomie. Wykorzystuje się do tego m.in. specjalne zestawy oświetlenia, które w przypadku dostępnych w naszym sklepie growboxów można bardzo szybko zamontować. Ponieważ konstrukcja jest zamknięta, generowane przez nie światło pozostaje we wnętrzu i odbija się od jej ścian dzięki obecności na nich specjalnego materiału.

Podobnie dzieje się z zapachami, choć należy też pamiętać, że niektóre aromaty przedostają się poza namiot do upraw indoor i konieczna jest ich neutralizacja. Z tego powodu w naszym sklepie sprzedajemy również wysokiej jakości instalacje wentylacyjne. Na zestaw składają się m.in.:

  • wentylatory,
  • przewody wentylacyjne,
  • filtry węglowe, które neutralizują zapachy.

Aby stworzyć optymalne warunki do rozwoju uprawy, grow box powinien być dodatkowo wyposażony w programator czasowy. Służy do automatycznego włączania i wyłączania systemu oświetlenia w zależności od pory dnia.

Wszystkie powyższe elementy można zamówić w naszym sklepie, jednak oferujemy również gotowe komplety zawierające wymagane podzespoły oraz dodatkowo doniczki, ziemię czy nawozy. Decydując się na gotowy komplet, oszczędza się czas i zyskuje pewność, że jest prawidłowo dobrany, a wszystkie podzespoły idealnie do siebie pasują. Z tego względu zestawy growbox polecamy przede wszystkim początkującym plantatorom, którym brak wystarczającej wiedzy na temat samodzielnej budowy namiotu uprawowego.

Zestaw grow box – najlepszy wybór dla początkujących

Zamiast poświęcać cenne godziny na mozolne łączenie i kompletowanie kolejnych elementów samemu warto zamówić gotowy zestaw grow box, który zawiera wszystko, co potrzebne do zapewnienia roślinom optymalnego rozwoju. Jeśli zachodzi taka potrzeba, niektórzy growerzy inwestują w dodatkowe urządzenia, jak nawilżacz powietrza, dzięki którym uprawa indoor jest jeszcze efektywniejsza. Niezbędnym akcesorium jest również termometr służący do kontrolowania temperatury wewnątrz konstrukcji oraz higrometr, przy którego użyciu można na bieżąco mierzyć poziom wilgotności powietrza.

Jakie wymiary namiotu uprawowego wybrać? Zależy to przede wszystkim od liczby i wielkości roślin, które zamierza się uprawiać. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się konstrukcje do uprawy indoor o różnych wysokościach i szerokościach, co pozwala na precyzyjne dopasowanie ich parametrów do indywidualnych potrzeb i wymagań growera. Tym samym trzeba się kierować przy zakupie oświetlenia, obliczając właściwą liczbę lumenów z uwzględnieniem powierzchni, na której rośliny będą się rozwijać. Konieczne jest też podjęcie decyzji dotyczącej technologii wykonania źródeł światła zastosowanych w namiocie.

Uprawa indoor? To możliwe dzięki growboxom!

Charakterystycznym elementem growboxów dedykowanych zarówno początkującym, jak i zaawansowanym growerom roślin i ziół jest obłożenie wewnętrznych ścian materiałami odbijającymi światło. To świadomy zabieg, który ma służyć optymalnemu wykorzystaniu promieniowania, tak aby przy jak najmniejszej mocy lamp zapewnić jak najlepsze oświetlenie. Efekt ten jest potęgowany przez doskonałą odbijalność promieni świetlnych przez powierzchnię ścian.

Wybierając nasz sklep i zamawiając growbox do uprawy indoor, można bez większych problemów zapewnić roślinom optymalne warunki do wzrostu. Kontrola konkretnych parametrów jest prosta i nawet osoby mniej doświadczone powinny sobie z tym poradzić. To kluczowy aspekt każdej udanej uprawy, która przekłada się na dorodne, satysfakcjonujące plony. Ważnym atut wyróżniającym dostępne w naszej ofercie namioty jest ich uniwersalność. Nadają się do uprawiania większości roślin i ziół, a ponieważ plantację uruchamia się w domu, można to robić przez cały rok.

W naszym sklepie sprzedajemy wiele modeli grow boxów w atrakcyjnych cenach

W tej kategorii zebraliśmy przeznaczone do uprawy indoor konstrukcje w różnych wielkościach, które zawsze pochodzą od renomowanych marek cieszących się ogromnym zaufaniem pośród doświadczonych growerów. Pomimo tego, niezależnie od modelu zamówionego produktu, jego cena zawsze jest konkurencyjna. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z taką uprawą powinny wybrać jeden z gotowych zestawów growboxów dla początkujących o niedużej wielkości, tak aby w razie ewentualnych błędów straty były jak najmniejsze. Kosztują niewiele, a więc to najlepszy sposób na to, aby zdobyć pierwsze doświadczenie w prowadzeniu domowej plantacji.

W naszym sklepie internetowym mamy również namioty bez wyposażenia, które można później samodzielnie doposażyć. To wybór dla bardziej doświadczonych plantatorów. Również z myślą o nich polecamy największe w naszej ofercie growboxy o powierzchni kilku metrów kwadratowych. To najlepszy dowód na to, uprawa indoor na dużą skalę również jest możliwa!

Średnia ocena: 4.9 (88%)
Na podstawie: 9 ocen