Growshop Warszawa Targówek

Prowadzimy profesjonalny, doskonale zaopatrzony growshop. Mamy siedzibę w Warszawie i sprzedajemy kompletne wyposażenie dla amatorów domowych upraw roślin. Do stworzenia odpowiednich warunków uprawy niezbędny jest m.in. growbox, czyli namiot w kształcie prostopadłościanu zaopatrzony w system wentylacji i wykończony w środku materiałem odbijającym światło. Z myślą o zapewnieniu prawidłowego nawadniania oferujemy natomiast systemy automatyzujące proces podlewania roślin! To tylko kilka z wielu przykładów produktów dla growerów, które mamy w ofercie.

Ponieważ w warunkach domowych trudno zapewnić sadzonkom dostęp do dużej ilości światła słonecznego, mamy także specjalne systemy oświetleniowe. Nasz growshop proponuje też szeroki wybór środków do pielęgnacji i nawożenia, dzięki którym uprawa jest mniej narażona na rozmaite choroby, a zbiory są pokaźniejsze. Asortyment zgromadzony w sklepie obejmuje produkty przeznaczone zarówno dla growerów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z sadzeniem roślin, jak i doświadczonych specjalistów.

Wszystkie produkty do uprawy pochodzą od cenionych na rynku producentów, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów. W sklepie można zamówić pojedyncze produkty z różnych kategorii oraz kompletne zestawy do uruchomienia plantacji, w tym takie jak np. growbox z rozbudowanym wyposażeniem. U nas każdy grower może liczyć na konkurencyjne ceny. Oprócz tego oferujemy profesjonalne wsparcie przy wyborze produktów do uprawy roślin - mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do osobistego odwiedzenia growshopu w Warszawie lub składania zamówień online.

Żyzna 11 (nowa dyskretna lokalizacja na Targówku)

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

536-958-778 Patryk (pon.-pt. 10-18)

warszawa@tanieuprawianie.pl