Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdańsk: 533 359 025

Akcesoria ogrodnicze

W tej kategorii zgromadziliśmy szeroką ofertę narzędzi i akcesoriów ogrodniczych w dobrej cenie. Proponujemy bogaty wybór różnego rodzaju produktów, które znajdują zastosowanie u hodowców niezależnie od poziomu zaawansowania i rodzaju uprawianych roślin. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nasz growshop dostarcza akcesoria, które są niezbędne do prowadzenia upraw. Oferujemy torby wielokrotnego użytku zamykane próżniowo wraz z pompką, a także torby termozgrzewalne, które przydają się do bezzapachowego magazynowania czy przenoszenia zbiorów. Dostępne są też specjalistyczne woreczki do separacji pyłków. Przy zbieraniu upraw pomogą bardzo dokładne wagi elektroniczne lub kieszonkowe, pozwalające na ocenę wydajności całej plantacji.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.90 / Na podstawie: 2 ocen

Akcesoria ogrodnicze  Jest 128 produktów

na stronę
Wyświetlane 1 - 50 z 128 produktów
Wyświetlane 1 - 50 z 128 produktów

Profesjonalne akcesoria do uprawy ogrodu

Sprzedawane przez nasz growshop akcesoria sprawiają, że dbanie o rośliny staje się niezwykle proste. To możliwe m.in. dzięki kompleksowym zestawom narzędzi ogrodniczych. W ofercie można znaleźć też druty w wielu długościach, druty tnące, rozmaite nożyce do krzewów czy stabilizujące tyczki do roślin. W zapewnieniu uprawom dobrych warunków pomagają dokładne miarki i pipety, a regulatory wilgotności umożliwiają kontrolę wilgotności w powietrzu. Do monitorowania uwarunkowań służą stacje pogodowe, dostępne także w wersjach bezprzewodowych, co upraszcza ich obsługę. Zamówisz u nas też mikroskopy kieszonkowe czy podświetlane, a także wygodne i poręczne opryskiwacze ręczne i ciśnieniowe oraz nakrętki do większości nawozów znanych firm np. Canna, plagron, Biobizz, które są wyposażone w praktyczny kranik.
W akcesoriach do uprawy ogrodu zgromadziliśmy profesjonalne narzędzia, dzięki którym rośliny mogą rosnąć w optymalnych warunkach klimatycznych. Aby zapewnić hodowli odpowiednią temperaturę, warto zakupić maty izolacyjne, grzejniki lub ścianki grzewcze, jak i programatory czasowe, kontrolery światła i regulatory obrotów wentylatora. Wszystkie narzędzia ogrodnicze wyróżniają się bardzo wysoką jakością, która przekłada się na niezawodność w działaniu.
Sprzedajemy tace do wysiewu roślin oraz kolanka i siatki elastyczne do kształtowania wzrostu bardziej rozwiniętych roślin. W asortymencie dostępne są różnorodne środki wspomagające uprawę, takie jak zapachowe odstraszacze na dzikie zwierzęta, hydrożele ogrodnicze do kwiatów czy węgiel aktywny.

Szeroki wybór akcesoriów do uprawy

Dla profesjonalistów i pasjonatów upraw przygotowaliśmy specjalistyczne sprzęty i narzędzia. W ofercie znajdują się prasy hydrauliczne, siatki i akcesoria ogrodnicze do suszenia zbiorów, trymery mechaniczne oraz elektroniczne (automatyczne) w różnych rozmiarach oraz kompleksowe zestawy uzupełniające lub wymienne, jak stoły czy ostrza.
Dysponujemy efektywnymi taśmami montażowymi oraz akcesoriami do uprawy ogrodu w postaci jednorazowych, wygodnych kombinezonów, latarek czołowych oraz okularów filtrujących światło, dzięki którym realne staje się ujrzenie rzeczywistego wyglądu roślin. To sprzęt, który podnosi uprawę na wyższy poziom profesjonalizmu.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zamawiania potrzebnych narzędzi ogrodowych. Wybierając nasze produkty, stawiasz na jakość i fachowość w korzystnej cenie!Informacja

Growshop

Promocje

Tagi

Akcesoria...

Baza wiedzy

Polecane produkty