Kategorie
W promocji
Nasze sklepy
Blog

Akcesoria ogrodniczeAkcesoria growshop

W tej kategorii zgromadziliśmy szeroką ofertę narzędzi i akcesoriów ogrodniczych w dobrej cenie. Proponujemy bogaty wybór różnego rodzaju produktów, które znajdują zastosowanie u hodowców niezależnie od poziomu zaawansowania i rodzaju uprawianych roślin. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nasz growshop dostarcza akcesoria, które są niezbędne do prowadzenia upraw. Oferujemy torby wielokrotnego użytku zamykane próżniowo wraz z pompką, a także torby termozgrzewcze, które przydają się do magazynowania czy przenoszenia nasion lub zbiorów. Dostępne są też specjalistyczne woreczki do separacji pyłków. Przy sadzeniu czy zbieraniu upraw pomogą bardzo dokładne wagi elektroniczne lub kieszonkowe.

Profesjonalne akcesoria do uprawy ogrodu

Sprzedawane przez nasz growshop akcesoria sprawiają, że dbanie o rośliny staje się niezwykle proste. To możliwe m.in. dzięki kompleksowym zestawom narzędzi ogrodniczych. W ofercie można znaleźć też druty w wielu długościach, druty tnące, rozmaite nożyce do krzewów czy stabilizujące tyczki do roślin. W zapewnieniu uprawom dobrych warunków pomagają dokładne miarki i pipety, a regulatory wilgotności umożliwiają kontrolę nawodnienia ziemi. Do monitorowania uwarunkowań służą stacje pogodowe, dostępne także w wersjach bezprzewodowych, co upraszcza ich obsługę. Zamówisz u nas też mikroskopy kieszonkowe czy podświetlane, a także wygodne i poręczne opryskiwacze ręczne i ciśnieniowe oraz nakrętki wyposażone w praktyczny kranik.

W akcesoriach do uprawy ogrodu zgromadziliśmy profesjonalne narzędzia, dzięki którym rośliny mogą rosnąć w optymalnych warunkach klimatycznych. Aby zapewnić hodowli odpowiednią temperaturę, warto zakupić maty izolacyjne, grzejniki lub ścianki grzewcze, jak i programatory czasowe, kontrolery światła i regulatory obrotów wentylatora. Wszystkie narzędzia ogrodnicze wyróżniają się bardzo wysoką jakością, która przekłada się na niezawodność w działaniu.

Sprzedajemy tace do wysiewu roślin oraz kolanka i siatki elastyczne do kształtowania wzrostu bardziej rozwiniętych roślin. W asortymencie dostępne są różnorodne środki wspomagające hodowlę, takie jak zapachowe odstraszacze na dzikie zwierzęta, hydrożele ogrodnicze do kwiatów, węgiel aktywny czy feminizatory w sprayu.

Szeroki wybór akcesoriów do hodowli

Dla profesjonalistów i pasjonatów upraw przygotowaliśmy specjalistyczne sprzęty i narzędzia. W ofercie znajdują się prasy hydrauliczne, siatki i akcesoria ogrodnicze do suszenia nasion czy liści, trymery mechaniczne w różnych rozmiarach oraz kompleksowe zestawy uzupełniające lub wymienne, jak stoły czy ostrza.

Dysponujemy efektywnymi żywołapkami na gryzonie, taśmami klejącymi oraz akcesoriami do uprawy ogrodu w postaci jednorazowych, wygodnych kombinezonów, latarek czołowych oraz lamp filtrujących światło, dzięki którym realne staje się ujrzenie rzeczywistego wyglądu roślin. To sprzęt, który podnosi hodowlę na wyższy poziom profesjonalizmu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zamawiania potrzebnych narzędzi ogrodowych. Wybierając nasze produkty, stawiasz na jakość i fachowość w korzystnej cenie!

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 3 ocen