Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdańsk: 533 359 025

Growboxy

W tej kategorii, naszego sklepu internetowego, każda osoba zainteresowana uprawą indoor, znajdzie i zamówi dopasowany do swoich potrzeb growbox. Sprzedajemy m.in. kompletne zestawy z wyposażeniem, modele dla początkujących oraz wersje dla bardziej doświadczonych plantatorów. Mamy również same namioty, które można doposażyć, we wszystkie akcesori...

W tej kategorii, naszego sklepu internetowego, każda osoba zainteresowana uprawą indoor, znajdzie i zamówi dopasowany do swoich potrzeb growbox. Sprzedajemy m.in. kompletne zestawy z wyposażeniem, modele dla początkujących oraz wersje dla bardziej doświadczonych plantatorów. Mamy również same namioty, które można doposażyć, we wszystkie akcesoria zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Proponujemy konstrukcje do uruchomienia domowej plantacji, które pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów. U nas można je zamówić w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie dla wszystkich osób zaczynających swoją przygodę z uprawą w domu.

 

Growbox – co to jest i do czego służy?

Każdy growbox to skonstruowany z myślą o uprawie indoor namiot, w którym można uprawiać różne rośliny, zapewniając im prawidłowe warunki do wzrostu. Dzięki niemu w każdym domu da się stworzyć przestrzeń dobrze przystosowaną do ich wymagań. Brak własnego ogródka czy działki nie musi być problemem! Konstrukcja pozwala na precyzyjne kontrolowanie temperatury, którą w szczelnej (choć wentylowanej), niewielkiej przestrzeni stosunkowo łatwo utrzymać na wymaganym poziomie. Wykorzystuje się do tego m.in. specjalne zestawy oświetlenia, które w przypadku dostępnych w naszym sklepie growboxów można bardzo szybko zamontować. Ponieważ konstrukcja jest zamknięta, generowane przez nie światło pozostaje we wnętrzu i odbija się od jej ścian dzięki obecności na nich specjalnego materiału.

Podobnie dzieje się z zapachami, choć należy też pamiętać, że niektóre aromaty przedostają się poza namiot do upraw indoor i konieczna jest ich neutralizacja. Z tego powodu w naszym sklepie sprzedajemy również wysokiej jakości instalacje wentylacyjne. Na zestaw składają się m.in.:

 • wentylatory,
 • przewody wentylacyjne,
 • filtry węglowe, które neutralizują zapachy.

Aby stworzyć optymalne warunki do rozwoju uprawy, growbox powinien być dodatkowo wyposażony w programator czasowy. Służy do automatycznego włączania i wyłączania systemu oświetlenia w zależności od pory dnia.

Wszystkie powyższe elementy można zamówić w naszym sklepie, jednak oferujemy również gotowe komplety zawierające wymagane podzespoły oraz dodatkowo doniczki, ziemię czy nawozy. Decydując się na gotowy komplet, oszczędza się czas i zyskuje pewność, że jest prawidłowo dobrany, a wszystkie podzespoły idealnie do siebie pasują. Z tego względu zestawy growbox polecamy przede wszystkim początkującym plantatorom, którym brak wystarczającej wiedzy na temat samodzielnej budowy namiotu uprawowego.

Zestaw growbox – najlepszy wybór dla początkujących

Zamiast poświęcać cenne godziny na mozolne łączenie i kompletowanie kolejnych elementów samemu warto zamówić gotowy zestaw growbox, który zawiera wszystko, co potrzebne do zapewnienia roślinom optymalnego rozwoju. Jeśli zachodzi taka potrzeba, niektórzy growerzy inwestują w dodatkowe urządzenia, jak nawilżacz powietrza, dzięki którym uprawa indoor jest jeszcze efektywniejsza. Niezbędnym akcesorium jest również termometr służący do kontrolowania temperatury wewnątrz konstrukcji oraz higrometr, przy którego użyciu można na bieżąco mierzyć poziom wilgotności powietrza.

Jakie wymiary namiotu uprawowego wybrać? Zależy to przede wszystkim od liczby i wielkości roślin, które zamierza się uprawiać. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się konstrukcje do uprawy indoor o różnych wysokościach i szerokościach, co pozwala na precyzyjne dopasowanie ich parametrów do indywidualnych potrzeb i wymagań growera. Tym samym trzeba się kierować przy zakupie oświetlenia, obliczając właściwą liczbę lumenów z uwzględnieniem powierzchni, na której rośliny będą się rozwijać. Konieczne jest też podjęcie decyzji dotyczącej technologii wykonania źródeł światła zastosowanych w namiocie.

Uprawa indoor? To możliwe dzięki growboxom!

Charakterystycznym elementem growboxów dedykowanych zarówno początkującym, jak i zaawansowanym growerom roślin i ziół jest obłożenie wewnętrznych ścian materiałami odbijającymi światło. To świadomy zabieg, który ma służyć optymalnemu wykorzystaniu promieniowania, tak aby przy jak najmniejszej mocy lamp zapewnić jak najlepsze oświetlenie. Efekt ten jest potęgowany przez doskonałą odbijalność promieni świetlnych przez powierzchnię ścian.

Wybierając nasz sklep i zamawiając growbox do uprawy indoor, można bez większych problemów zapewnić roślinom optymalne warunki do wzrostu. Kontrola konkretnych parametrów jest prosta i nawet osoby mniej doświadczone powinny sobie z tym poradzić. To kluczowy aspekt każdej udanej uprawy, która przekłada się na dorodne, satysfakcjonujące plony. Ważnym atut wyróżniającym dostępne w naszej ofercie namioty jest ich uniwersalność. Nadają się do uprawiania większości roślin i ziół, a ponieważ plantację uruchamia się w domu, można to robić przez cały rok.

W naszym sklepie sprzedajemy wiele modeli growboxów w atrakcyjnych cenach

W tej kategorii zebraliśmy przeznaczone do uprawy indoor konstrukcje w różnych wielkościach, które zawsze pochodzą od renomowanych marek cieszących się ogromnym zaufaniem pośród doświadczonych growerów. Pomimo tego, niezależnie od modelu zamówionego produktu, jego cena zawsze jest konkurencyjna. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z taką uprawą powinny wybrać jeden z gotowych zestawów growboxów dla początkujących o niedużej wielkości, tak aby w razie ewentualnych błędów straty były jak najmniejsze. Kosztują niewiele, a więc to najlepszy sposób na to, aby zdobyć pierwsze doświadczenie w prowadzeniu domowej plantacji.

W naszym sklepie internetowym mamy również namioty bez wyposażenia, które można później samodzielnie doposażyć. To wybór dla bardziej doświadczonych plantatorów. Również z myślą o nich polecamy największe w naszej ofercie growboxy o powierzchni kilku metrów kwadratowych. To najlepszy dowód na to, uprawa indoor na dużą skalę również jest możliwa!

Więcej
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.91 / Na podstawie: 3 ocen

Growboxy  Jest 74 produktów

Podkategorie

 • Secret Jardin

  Growboxy jednej z najstarszych producentów w Europie. Produkują tylko wersje z wnętrzem typu SILVER.

  Na szczególną uwagę zasługuje szybki w obsłudze i totalnie bezkonkurencyjny zamek, który można otworzyć jednym ruchem. Dostępne są dwie wersje growboxów tej firmy Dark Room oraz Dark Street

 • Hydro Shoot

  Growboxy Hydro Shoot to młodszy brat serii Secret Jardin Dark Room i Dark Street. W zamyśle tańszy i prostszy.

 • HomeBox GrowLab

  Namioty uprawne GrowLab to podmarka HomeBox stworzona dla ludzi preferujących srebrne wnętrza.

 • HomeBox White - Evolution

  HomeBox White jedna z pierwszych marek na rynku ogrodniczym, posiada ogromne doświadczenie w produkcji namiotów co przekłada się na jakość i innowacyjność. Wszystkie namioty z wnętrzem typu WHITE. 

 • Airontek
 • Herbgarden

  Growboxy umożliwiają całoroczną uprawę własnych przysmaków.

 • RoyalRoom®
na stronę
Wyświetlane 1 - 50 z 74 produktów
Wyświetlane 1 - 50 z 74 produktów


Informacja

Growshop

Promocje

Tagi

Growboxy

Katalog

Baza wiedzy

Polecane produkty