Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

Growboxy

GROW BOXy czyli namioty uprawne do uprawy w zamkniętych pomieszczeniach.

Growboxy  Jest 104 produktów

Podkategorie

 • Secret Jardin

  Growboxy jednej z najstarszych producentów w Europie. Produkują tylko wersje z wnętrzem typu SILVER.

  Na szczególną uwagę zasługuje szybki w obsłudze i totalnie bezkonkurencyjny zamek, który można otworzyć jednym ruchem. Dostępne są dwie wersje growboxów tej firmy Dark Room oraz Dark Street

 • Hydro Shoot

  Growboxy Hydro Shoot to młodszy brat serii Secret Jardin Dark Room i Dark Street. W zamyśle tańszy i prostszy.

 • HomeBox GrowLab

  Namioty uprawne GrowLab to podmarka HomeBox stworzona dla ludzi preferujących srebrne wnętrza.

 • HomeBox White - Evolution

  HomeBox White jedna z pierwszych marek na rynku ogrodniczym, posiada ogromne doświadczenie w produkcji namiotów co przekłada się na jakość i innowacyjność. Wszystkie namioty z wnętrzem typu WHITE. 

 • Airontek
 • DiamondRoom

  Odkryj nową jakość namiotów DiamondRoom

  Optymalne warunki uprawy w namiotach DiamondRoom

  Wszystkie growboxy oferowane przez firmę DiamondRoom to najwyższej jakości namioty do uprawy roślin w domowych warunkach. Wykonane są starannie, z najlepszych materiałów. Ze względu na dostosowywanie namiotów do możliwości uprawy różnego rodzaju roślin i w różnym zakresie, sklep przygotował dla swoich klientów kilka serii swoich produktów. Inne propozycje firma DiamondRoom oferuje profesjonalnym hodowcom, a inne – osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uprawą roślin w domu. W każdym przypadku są to jednak namioty o stabilnym stelażu oraz wykonane z trwałego materiału, zapewniającego roślinom uprawianym wewnątrz stabilne i optymalne warunki do wzrostu. Można sądzić, że na rynku mamy do dyspozycji szeroki zakres wysokiej jakości growboxów. Nie zawsze jednak ich cena odwzorowuje jakość. Tak jest jednak w przypadku namiotów do uprawy DiamondRoom, które sprzedawane są z gwarancją i stanowią niezwykle atrakcyjny produkt zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Tym bardziej, że sklep mocno zróżnicował ofertę i proponuje swoim klientom namioty różnej wielkości. A niska cena najprostszych modeli nie zmienia faktu, iż są to wyroby przygotowane z ogromną starannością i z najlepszych jakościowo materiałów.

  Najwyższej jakości oferta

  Zagłębiając się w temat domowej uprawy roślin, można nabrać błędnego przekonania, że specjalistyczny growbox można bez większych problemów przygotować własnoręcznie. Nic bardziej mylnego. Gotowe do montażu growboxy oferowane przez firmę DiamondRoom w prowadzącym sprzedaż wysyłkową sklepie to zdecydowanie wyższa klasa produktu. Świadczy o tym szereg udogodnień, które firma oferuje w standardzie swoim klientom. Namioty DiamondRoom wykonane są z materiału o najwyższym standardzie, wytrzymałego, odbijającego światło w 95%, całkowicie światłoszczelnego i nie przepuszczającego zapachów. Całość namiotu zbudowana jest na stabilnej konstrukcji (stelażu), a także dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach. Odpowiednio zabezpieczona jest również podłoga, otwory wentylacyjne oraz zamek pozwalający na dostanie się do środka namiotu. Wszystko to umożliwia łatwiejsze, bardziej komfortowe i bezproblemowe korzystanie z growboxów.

 • Herbgarden

  Growboxy umożliwiają całoroczną uprawę własnych przysmaków.

Wyświetlane 1 - 104 z 104 produktów
Wyświetlane 1 - 104 z 104 produktów


Informacja

Promocje

Tagi

Growboxy

Katalog