Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdańsk: 533 359 025

Neutralizacja zapachu

Jeśli zastanawiasz się, jak zniwelować zapach uprawy, odpowiedzią są neutralizatory oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego. Proponujemy produkty wyłącznie znanych i cenionych marek, co gwarantuje efektywne działanie. Szeroki wybór pozwala na dobranie preparatu zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami danej uprawy. W asor...

Jeśli zastanawiasz się, jak zniwelować zapach uprawy, odpowiedzią są neutralizatory oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego. Proponujemy produkty wyłącznie znanych i cenionych marek, co gwarantuje efektywne działanie. Szeroki wybór pozwala na dobranie preparatu zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami danej uprawy. W asortymencie znajdziesz też bardziej uniwersalnie artykuły, które mają zastosowanie jako neutralizatory odoru innego rodzaju, pochodzącego np. ze zgniłego pożywienia, odpadków, toalety czy spalenizny.

Znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak pozbyć się zapachu, jest ważne z kilku względów. Kluczowy dotyczy po prostu komfortu funkcjonowania w pomieszczeniu czy budynku zlokalizowanym niedaleko albo w obrębie źródła nieprzyjemnego odoru. Neutralizator sprawia, że sąsiedzi, przechodnie, klienci lub inne osoby przebywającego w okolicy nie są w stanie wyczuć zapachu, który normalnie dobiegałby do ich nosa z uprawy. To szczególnie istotne w przypadku roślin wydzielających intensywne aromaty. Dzięki nim swąd przestał być kłopotliwy, co pozwala na swobodne i bezpieczne kontynuowanie uprawy.

Więcej
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.91 / Na podstawie: 3 ocen

Neutralizacja zapachu  Jest 62 produktów

Podkategorie

  • SureAir
    Środki neutralizujące firmy Sureair nadają się do wielu zastosowań od przemysłu domowego do ciężkiego i są używane przez ponad 21 lat, co wielokrotnie potwierdza, że ​​pracują bardzo dobrze i bezpiecznie spełniają wszystkie odpowiednie wymogi środowiskowe. Takimi standardowymi obszarami zastosowań są składowiska odpadów, zwierzęta domowe, centra recyklingu, zakłady utylizacji mięsa, oczyszczalnie ścieków, zakłady produkcyjne i wiele innych.

  • Vaportek

    Vaportek to źródło innowacyjnych i ekologicznych systemów do neutralizacji i kontroli nieprzyjemnych zapachów, o niezwykle szerokim zastosowaniu. Dzięki mieszance ponad 32 olejków roślinnych, takich jak olejek z cytryny, sosny czy eukaliptusa, możecie Państwo zlikwidować niemal każdy organiczny zapach. A co najważniejsze całkowicie bezpiecznie i bez ozonowania. Dzięki naszym produktom można usunąć zapach na sucho jak i przy użyciu środków w płynie, na stałe i czasowo. Zajmujemy się dystrybucją przyjaznych środowisku środków do - całkowitej jak i czasowej neutralizacji organicznych, nieprzyjemnych zapachów - do nanoszenia świeżej woni wybranej spośród szerokiej gamy zapachów Nasze systemy sprawdzają się zarówno w przemyśle jak i w domu.

  • ONA
  • Inne
na stronę
Wyświetlane 1 - 50 z 62 produktów
Wyświetlane 1 - 50 z 62 produktów

Rodzaje i formy neutralizatorów zapachu

Za najskuteczniejsze neutralizatory zapachu uznaje się filtry węglowe, które bardzo precyzyjnie wyłapują nawet najmniejsze cząstki odoru, a dodatkowo mają korzystny wpływ na czystość powietrza. Nic więc dziwnego, że jednocześnie są najdroższym typem produktów, których celem jest neutralizacja zapachów. Ich szeroki wybór proponujemy w naszym sklepie. Nie zawsze jednak można je zastosować, a wówczas należy pomyśleć nad innym sposobem rozwiązania problemu swędu.

Poza filtrami węglowymi neutralizatory odoru obejmują również rozmaite preparaty, które eliminują zapachy i są dostępne m.in. pod postacią płynu. Jego forma może być różna – w zależności od potrzeb i specyfiki pomieszczenia używane są aerozole, spraye czy żele. Warto z nich korzystać w szczególności w nagłej potrzebie, gdy zastanawiasz się, jak zniwelować zapach szybko i zarazem skutecznie. Rozpylenie sprayu czy wyłożenie żelu zajmuje dosłownie chwilę, a przynosi oczekiwane rezultaty.

Aerozole mają zastosowanie punktowe – wystarczy użyć ich w miejscu źródła odoru, aby błyskawicznie się go pozbyć, dlatego nadają się przede wszystkim do niewielkich upraw, podobnie zresztą jak żele. Ponadto w naszej ofercie znajdują się bardzo praktyczne, zapachowe kostki do wykładania oraz dyski do zawieszania, które są banalnie proste w użyciu i działają po krótkim czasie. Przy wyborze rodzaju i formy neutralizatora weź pod uwagę przede wszystkim przeznaczenie – inne wymagania mają niewielkie uprawy subtelnie pachnących kwiatów niż duże uprawy roślin o intensywnym swędzie. Niezależnie od wymagań w naszym sklepie zamówisz produkty, które je spełniają.

Właściwości i zastosowanie neutralizatorów zapachu

Polecamy stosowanie neutralizatorów zapachu ze względu na trwałość zapewnianego przez nie efektu. Nie wymagają obsługi, działają samoistnie i przez długi czas niwelują nieprzyjemny odór niezależnie od tego, co jest jego przyczyną. Wykorzystuje się z powodzeniem zarówno do uprawy, jak i w różnego rodzaju innych miejscach, w których pojawia się problem swędu i trzeba sobie z nim skutecznie poradzić. W zależności od produktu czas neutralizacji zapachu wynosi kilka bądź nawet kilkanaście dni.

Kluczowym aspektem decydującym o wyborze typu i modelu jest specyfika źródła odoru. W przypadku małych upraw w zupełności wystarczą żele, kostki czy dyski, które są tanie w zakupie, mają niewielkie rozmiary i można ich używać przy braku wentylacji. Jednak w dużych uprawach mogą się one okazać niewystarczające, a wówczas praktycznie jedynym rozwiązaniem pozostaję filtry węglowe, które gwarantują najwyższą efektywność i są montowane w ramach systemu wentylacyjnego.

Bogaty wybór neutralizatorów zapachów, szeroki przekrój cenowy i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy do sprawdzenia tej kategorii i składania zamówień w celu pozbycia się nieprzyjemnego odoru z dowolnych miejsc!Informacja

Growshop

Promocje

Tagi

Neutralizacja...

Baza wiedzy

Polecane produkty