Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

HeadShopW naszym growshopie ogrodniczym znajdziesz produkty do hodowli roślin w growboxach. Uprawa indoor wymaga wysokiej klasy nawozów, systemów nawadniania, napowietrzania czy oświetleniowych. Pomyśleliśmy także o pasjonatach aromaterapii i inhalacji, którym przygotowaliśmy specjalny dział "HeadShop". Zamówisz tu wszystkie potrzebne akcesoria do palenia. W dobrej cenie kupisz markowe vaporizery. To sprawdzone urządzenia, które pozwolą Ci podgrzewać zioła i susz do odpowiedniej temperatury uwalniającej maksymalne dawki substancji aktywnych i zapachowych. Asortyment obejmuje również  materiały eksploatacyjne i środki do czyszczenia.

Vaporizery i akcesoria do palenia

W zależności od potrzeb i preferencji możesz wybrać vaporizery:

  • stacjonarne,

  • mobilne,

  • konwekcyjne,

  • hybrydowe.

To markowe  akcesoria do bezpiecznego palenia. HeadShop stanowi wirtualną półkę, na której każdy miłośnik upraw growboxowych znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy jest początkującym, czy zaawansowanym konsumentem.

Internetowy sklep TanieUprawianie.pl to specjalistyczny growshop oferujący profesjonalne środki czyszczące, myjące i dezynfekujące. Dzięki nim szybko i trwale usuniesz tłuste zabrudzenia oraz uporczywe osady z waporizerów. Zneutralizujesz także nieprzyjemne zapachy. Wśród innych artykułów do palenia, które możesz zamówić online w Headshopie znajdziesz także fajki wodne, cybuchy, bibułki i wiele innych praktycznych akcesoriów, które powinny znaleźć się w asortymencie każdego miłośnika ziołowych inhalacji i upraw indoorowych.

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 9 ocen