Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Odbłyśniki do lamp i CooltubyOdpowiednie oświetlenie to jeden z ważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój uprawianych roślin. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości odbłyśniki do lamp do uprawy warzyw, owoców czy kwiatów wymagających specjalnych warunków świetlnych. Proponujemy starannie wykonane klosze i cooltuby, które na pewno sprawdzą się jako wyposażenie Twojej szklarni lub growboxa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zapraszamy do kontaktu z nami.

Znaczenie odpowiedniego naświetlenia upraw

Na naszej stronie internetowej zamówisz w przystępnej cenie dobrej jakości odbłyśnik do lampy, dzięki któremu Twoje rośliny będą miały zapewniony odpowiedni dopływ światła, który umożliwi im proces fotosyntezy. Oświetlenie o dobrej ilości lumenów szczególnie sprawdza się w wypadku odizolowanych od światła słonecznego upraw na przykład egzotycznych kwiatów czy owoców. Cena produktu zależy od jego wielkości i rodzaju. W sprzedaży mamy zarówno niewielkie cooltuby, jak i duże klosze w kształcie parasoli. 

***

Odbłyśniki, CoolTuby, odbłyśniki wentylowane. Odbłyśniki typu WING (adjust-a-wing), CoolTube Ventilution i Prima Klima, Daystar, Xtrasun, odbłśniki typu lustro, hammered, paraboliczne typu parasol. Przeznaczone do lamp HPS, MH, CFL.

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 7 ocen