Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

Lampy LED

Oświetlenie Ledowe stworzone do upraw roślin, oszczędność prądu, brak wydzielania nadmiernej temparatury.

Lampy LED  Jest 32 produktów

Podkategorie

 • Spectrolight

  Spectrolight to firma tworząca wysoce efektywne rozwiązania w zakresie techniki świetlnej, produkująca najbardziej efektywne i wydajne oświetlacze z zakresu: hodowli roślin - oświetlacze przewyższają swoimi parametrami i wydajnością konwencjonalne lampy HPS.

 • Phytolite

  Doskonały stosunek ceny do wydajności sprawia że oferta Phytolite staje się szczególnie interesująca w każdej fazie życia roślin. Będzie można zwiększyć swoje wyniki bez wysiłku i wydając mniej pieniędzy. Dzięki wysokiej jakości linii produktów Phytolite można uzyskać zdrowe sadzonki, silne sadzonki, bujne uprawy roślin, niesamowite pełne kwiaty i bogate plonyPrzeczytaj więcej aby dowiedzieć się jak Phytolite produkty działają i dlaczego powinieneś je teraz kupić.

 • Advanced Star

  Advanced Star to firma produkująca szereg urządzeń elektrycznych do ogrodnictwa i oświetlenia dla profesjonalistów budowlanych. Jeżeli chodzi o produkty do uprawy roślin to specjalizujemy się w wentylatorach mieszających posiadających klipsy. A także w lampach LED, HPS, CFL które gwarantują  najwyższe osiągi.

 • LuckyGrow

  Wybierz rozmiar lampy pasujący do Twojej uprawy.

  Dobierz obudowę przystosowaną do odpowiedniej ilości źródeł światła. Każda obudowa jest wyposażona w zasilacze, osobny zasilacz do każdego źródła światła. Pamiętaj, że każda obudowa z serii Modular jest wyposażona w odpowiednią ilość super cichych wentylatorów.

  W serii Modular każde zródło światła pasuje do każdej obudowy.

 • Green Fox

  Firma Green Fox powstała z miłości do natury, ekologii oraz higienicznego trybu życia.

  Dzisiejszy świat jest zanieczyszczony. Ciężko jest żyć zdrowo, gdy żywność przepełniona jest chemią, a w powietrzu unosi się smog.

  Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ogromnemu wyzwaniu, jakie stanowi ogólne zanieczyszczenie środowiska.
  Stworzyliśmy kompleksowy system służący ekologicznej uprawie roślin, zarówno w skali mikro - dla potrzeb domowych, jak i makro - dla większej, przemysłowej skali.

  Nasze działy badawczo-rozwojowe i konstrukcyjne ciągle udoskonalają nasze produkty w ścisłej współpracy ze szwajcarskimi i amerykańskimi instytutami badawczymi z zakresu biotechnologii.

  Jesteśmy producentem wszystkich oferowanych przez nas urządzeń, co pozwala nam dostosowywać produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Lumatek
Wyświetlane 1 - 32 z 32 produktów
Wyświetlane 1 - 32 z 32 produktów


Growshop

Informacja

Promocje

Tagi

Lampy LED