Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Pure LEDJednym z istotnych czynników mających wpływ na prawidłowy rozwój sadzonek w growboxach jest odpowiednie oświetlenie. Na tej stronie przygotowaliśmy lampy Pure LED do uprawy roślin. Internetowy growshop Tanie Uprawianie to miejsce, gdzie w korzystnej cenie kupisz modele typu Grow, które sprawdzą się w fazie wzrostu i dojrzewania. To uniwersalne artykuły. Można je także stosować w domowych ogródkach z ziołami. Wydajność, energooszczędność, długa żywotność, wysoka jakość materiałów i atrakcyjna cena – to najważniejsze zalety proponowanych akcesoriów.

Lampy do uprawy roślin w systemie indoor – postaw na nowoczesne produkty Pure LED Grow

Oświetlenie marki Pure jest cenione zarówno wśród amatorów hodowli indoorowych, jak i profesjonalnych ogrodników. Lampy LED Grow umożliwiają  punktowe naświetlanie pojedynczej rośliny lub całej uprawy. Prezentowane produkty to nowoczesne artykuły oświetleniowe o wysokiej efektywności energetycznej. Dzięki nim zapewnisz optymalne warunki do uprawiania tropikalnych owoców, egzotycznych warzyw, śródziemnomorskich kwiatów oraz ziół.

W katalogu znajdziesz bogatą gamę modeli lamp Grow zróżnicowanych pod względem wielkości generowanych lumenów, mocy czy barwy emitowanego światła. W sklepie Tanie Uprawianie kupisz również kontrolery Pure LED. Urządzenia pozwalają na sterowanie i regulowanie natężeniem oświetlenia w zależności od fazy wzrostu roślin. Kable zasilające to kolejne wyroby dostępne w naszej ofercie. To sprawdzone akcesoria do upraw w systemie indoor. Sprawdź ich moc!

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 7 ocen