Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Filtry węglowe przeciwzapachowe do growboxówJak producent może uniknąć zapachu roślin hodowanych w systemie growbox? To proste ‒ wystarczy zastosować filtry węglowe. Nasz sklep internetowy sprzedaje je w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcą Państwo dopasować odpowiedni produkt do szafki lub namiotu, to chętnie służymy fachowym wsparciem. Proponowane urządzenia przeciwzapachowe skutecznie usuwają i neutralizują nieprzyjemne aromaty z pomieszczeń zamkniętych, które mogą być wydawane przez rośliny w trakcie uprawy indoor.

Filtry węglowe przeciw zapachom

Wydajność systemu oczyszczającego powietrze powinna być uzależniona od wielkości uprawy. Poza tym należy uwzględnić jakiego rodzaju rośliny znajdują się w growboxie. Jeśli są bogate w związki, np. siarki, to zapach może być intensywny. Dlatego, aby uniknąć odoru, warto zainwestować w filtry przeciwzapachowe. Doskonale sprawdzają się rozwiązania z wkładem węglowym. Absorbuje on i wiąże zapachy oraz pyłki pochodzące z upraw. W ofercie sklepu internetowego są dostępne artykuły renomowanych producentów. Cena zależy od rodzaju urządzenia.

Filtry węglowe przeciwzapachowe do growboxa

To niezbędne elementy systemu wentylacji w growboxach. Filtry węglowe przeciwzapachowe eliminują nieprzyjemne aromaty, poprawiają jakość powietrza i zapewniają zdrowsze środowisko dla roślin. Oferowane urządzenia współpracują z wieloma dostępnymi na rynku układami wentylacyjnymi. Artykuły są łatwe w instalacji i demontażu.

W naszym sklepie znajdziesz modele zróżnicowane pod względem wydajności, żywotności, wysokości, średnicy przyłącza, wagi. Niektóre wersje mają specjalne końcówki, które można połączyć w szereg składający się z kilku urządzeń. Takie rozwiązanie pozwala na wielostopniową filtrację powietrza i jeszcze bardziej skuteczną neutralizację niechcianych zapachów pochodzących z namiotu uprawowego.

Dzięki skutecznej eliminacji niepożądanych aromatów filtry węglowe przeciwzapachowe do growboxa chronią przed nieprzyjemnymi konsekwencjami uprawy roślin. Jeśli szukasz niezawodnych neutralizatorów renomowanych producentów – sklep ogrodniczy tanieuprawianie.pl – to growshop online, gdzie je kupisz w korzystnej cenie!

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 9 ocen