Kategorie
W promocji
Nasze sklepy
Blog

Substraty hydroponiczneChcesz hodować w domu egzotyczne kwiaty i krzewy? W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości keramzyt do hydroponiki, czyli obojętne chemicznie podłoża hydroponiczne do uprawy różnych gatunków roślin w warunkach domowych. Kupisz tu granulat ceramiczny, który pozwoli przez dłuższy czas utrzymać odpowiedni poziom wody w donicy lub tacy uprawowej czy growboksie. Tego typu podłoża zmniejszają parowanie wody, zapewniając hodowli większą wilgotność, co przekłada się na lepszy wzrost i rozwój upraw.

Podłoża wielokrotnego użytku

Tworzenie egzotycznych kompozycji roślinnych, czyli hydroponika to bardzo popularny sposób, aby piękne rośliny pochodzące z odległych lasów deszczowych zagościły w naszych mieszkaniach i to w odpowiednich dla ich rozwoju warunkach. Ponieważ gatunki te potrzebują wysokiej wilgotności powietrza, dobrym rozwiązaniem dla ich zdrowej hodowli jest używanie oprócz ziemi do upraw doniczkowych keramzytu, czyli granulatu ceramicznego. Na dłużej zatrzymuje on wodę w glebie i zapewnia roślinom bardziej wydajną jej absorbcję, a także ułatwia pobieranie tlenu z powietrza. 

Nasz sklep internetowy  proponuje wielorazowe granulaty keramzyty, składające się w stu procentach z obojętnych chemicznie substancji. Najczęściej są to wypieczone kulki gliny lub granulki ceramiczne. Produkty te nie wchodzą w reakcję z glebą, dlatego można je bezpiecznie stosować do hodowli egzotycznych gatunków. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie i wybrania najlepszych artykułów dla siebie. 

***

Substraty przeznaczone pod uprawy hydroponiczne. W tym granulat ceramiczny/pebbles (nie keramzyt)

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 6 ocen