Kategorie
W promocji
Nasze sklepy
Blog

Oświetlenie dla roślinW tej kategorii znajdziesz profesjonalne oświetlenie dla roślin. W poszczególnych podkategoriach asortyment naszego sklepu zawiera:

 • lampy energooszczędne do roślin – CFL,
 • akcesoria, odbłyśniki, cooltuby,
 • układy zasilające,
 • zestawy oświetleniowe,
 • lampy LED, CMH, HPS, MH, Super Dual.

Każdy sprzęt jest wyselekcjonowany pod kątem efektywności i niezawodności działania, dlatego stanowi doskonałe wyposażenie Twojej uprawy w domowych warunkach. Oświetlenie dla roślin ze sklepu TanieUprawianie.pl obejmuje wyroby renomowanych producentów – GIB, OSRAM, Phillips i innych. Porównaj parametry techniczne i zastosowanie poszczególnych form oświetlenia, a następnie zamów najlepiej dopasowaną do swojej hodowli!

Akcesoria i zestawy oświetleniowe

W naszym sklepie kupisz wszelkie niezbędne akcesoria do instalacji oświetleniowych, m.in.:

 • złączki zaciskowe,
 • przewody,
 • wtyczki,
 • gniazda,
 • programatory,
 • zawieszki,
 • zasilacze,
 • szyny i silniki.

Zapraszamy także do zamówienia układów zasilających oraz kompletnych zestawów oświetleniowych sprzedawanych w odrębnych podkategoriach.

Lampy LED do uprawy roślin

Zaletą oświetlenia dla rośliny typu LED jest energooszczędny charakter lamp, które generują relatywnie niską temperaturę. W naszym sklepie zamówisz np. szyny, mocowania czy wreszcie same źródła światła, których zastosowaniem jest przede wszystkim wsparcie procesu kwitnienia roślin.

CMH

Wśród profesjonalnego oświetlenia do domowych upraw znajdują się m.in. żarówki sodowe, polecane do faz wzrostu oraz kwitnienia. Podkategoria CMH zawiera produkty o mocy 315 W oraz 630 W.

Lampy HPS

Nowoczesne lampy HPS są najpopularniejszym oświetleniem upraw w domach, namiotach oraz szklarniach (na doświetlenie). Poszczególne żarówki z tej kategorii docenia się za wysoką wydajność świetlną i skuteczne działanie w fazie kwitnienia.

MH

Jeżeli szukasz lamp dostosowanych do fazy wegetatywnej oraz wzrostu, modele MH od najlepszych producentów (np. Tophort, Phytolite) świetnie sprawdzą się w trakcie ukorzeniania roślin. To żarówki metahalogenowe, montowane zazwyczaj na standardowym gwincie E40. Pracują w pozycjach poziomych i pionowych, a ich żywotność jest liczona nawet w dziesiątkach tysięcy godzin.

Lampy Super Dual

Specjalistyczne oświetlenie dla roślin typu Super Dual to połączenie żarówek MH oraz HPS, które dostarczają światło dla całego cyklu uprawy. Stosuje się w nich dwa jarzniki, spotykane również w żarówkach metahalogenkowych oraz wysokociśnieniowych lampach sodowych.

Lampy energooszczędne CFL

Ważnym atutem profesjonalnego oświetlenia upraw jest niski pobór prądu, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty lamp energooszczędnych do roślin CFL, które generują relatywnie niewielką temperaturę. Przykładowo, model oznaczony parametrem 125 W w rzeczywistości zużywa prąd na poziomie 85 W.

Odbłyśniki i cooltuby

Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu podkategorii z odbłyśnikami oraz cooltubami dostosowanymi do lamp CFL, MH oraz HPS. To między innymi aluminiowe odbłyśniki Adjust-a-Wings Enforcer produkowane według opatentowanej, australijskiej technologii.

Dzięki zastosowaniu dostępnych w naszym sklepie rozwiązań w zamkniętych przestrzeniach uprawy można bez problemu symulować poszczególne pory roku. Zapraszamy do składania zamówień!

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 5 ocen