Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Doniczki kwadratowe, okrągłe, plastikowe i tace uprawowe - taniePotrzebujesz pojemników i donic do uprawy ziół czy kwiatów? Nasz sklep internetowy oferuje w przystępnej cenie wysokiej jakości doniczki plastikowe kwadratowe i okrągłe oraz tanie tace uprawowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w ogrodzie, jak i w mieszkaniu lub na balkonie. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także osłonki na donice, dzięki którym Twoje rośliny będą się idealnie prezentować. Zapraszamy na zakupy na stronie internetowej i wybrania najlepszych doniczek do swoich potrzeb. 

Doniczka plastikowa oraz różnego rodzaju doniczki do domu

W naszym sklepie internetowym proponujemy szeroki wybór pojemników do upraw. Znajdziesz tu tanie doniczki i tace uprawowe wykonane z najwyższą starannością z różnego rodzaju materiałów. Sprzedajemy między innymi donice:

  • plastikowe zarówno gładkie, jak i perforowane, 

  • oddychające materiałowe, które zapewniają roślinom większy dopływ tlenu, 

  • o różnych pojemnościach i kształtach, na przykład kwadratowe, prostokątne czy okrągłe, 

  • ekologiczne donice torfowe. 

Oferowane donice i tace są  zrobione z odpornych na wilgoć materiałów przepuszczających powietrze, przez co ułatwiają roślinom prawidłowy rozwój i wzrost. Każdy dostępny w naszym asortymencie produkt posiada odpowiednie atesty i nadaje się do domowej oraz ogrodowej uprawy kwiatów, owoców, ziół czy warzyw. Cena przedmiotów jest uzależniona od ich pojemności, kształtu, materiału, z jakiego zostały wykonane i tym podobnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu oraz kontaktu z nami. 

***

Plastikowe doniczki i tace uprawowe różnych rodzajów wraz z podstawkami. Doniczki kwadratowe, doniczki okrągłe, AIRPOT, AutoPot.

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 6 ocen