Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Profesjonalne podłoża uprawneNiniejszy asortyment obejmuje wysokiej klasy artykuły przystosowane do pielęgnacji sadzonek w systemie indoor oraz outdoor. Uprawa roślin wymaga zastosowania odpowiedniego podłoża. Wiele zależy w tym kontekście od metody hodowli. Sklep internetowy TanieUprawianie.pl oferuje ziemie uprawne cenionych producentów (m.in. Plagron, Biobizz, Canna). Produkty dostępne są w wielu wariantach, różniących się zarówno przeznaczeniem, jak i rozmiarem i wagą opakowania. Wszystkie z nich zamówisz w prosty i wygodny sposób we wskazane miejsce.

Podłoża uprawne – specjalistyczne podłoża do hodowli w ziemi, kokosie, hydroponice

Nasza oferta obejmuje podłoża uprawne przeznaczone zarówno do hodowli glebowej, jak i bezglebowej. Mamy  m.in. kokos, wełnę mineralną, substraty hydroponiczne, a także specjalne tace do wysiewu. Gwarantujemy, że każdy rolnik czy ogrodnik znajdzie u nas odpowiednią ziemię pod swoje uprawy. Specjalnie opracowane formuły uprawowych podłoży pomogą stworzyć optymalne warunki dla ukorzeniania się sadzonek i prawidłowego kiełkowania oraz dojrzewania.

Oferowane ziemie do hodowli to specjalistyczne podłoża do uprawy roślin. Produkty są bogate w nawozy mineralne, substancje organiczne, co zapewnia sadzonkom odpowiednie odżywianie się. W sklepie można także zamówić różne dodatki, w tym:

  • perlit – który spulchnia i zwiększa przewiewność gleby uprawowej, akumulując ciepło i stymulując wegetację,

  • hydrożel ogrodniczy – do aplikacji w formie suchej lub mokrej,

  • granulat ceramiczny – przeznaczony do hodowli hydroponicznej i do drenażu w doniczkach. Położony na wierzchnią warstwę gleby ogranicza jej parowanie,

  • pumeks wulkaniczny – zmieszany z podłożem uprawowym sprawia, że ziemia do roślin jest dobrze nawodniona i napowietrzona.

Pod każdym produktem podana jest cena brutto, do której należy doliczyć koszt dostawy.

Tace z ziemią uprawową – praktyczne podłoża do uprawy roślin

Wyroby są wykonane z surowców, które wspomagają równomierny przepływ wody i powietrza. Ziemie uprawowe w formie tacek zapewniają odpowiednie środowisko do wysiewu i kiełkowania roślin. To świetna alternatywa dla tradycyjnych plastikowych doniczek. Specjalnie zaprojektowane kostki z otworami umożliwiają wygodne umieszczenie pojedynczej sadzonki w podłożu.

Największą zaletą tych artykułów jest fakt, że pozwalają one ulokować wielu nasion na niedużej powierzchni. Taca do wysiewu to praktyczne rozwiązanie dla mniejszych domowych hodowli, jak i profesjonalnych ogrodowych/szklarniowych upraw.

Chcesz zagwarantować optymalne warunki rozwojowe swoim roślinom? Postaw na sprawdzone produkty uprawowe, które znajdziesz w sklepie TanieUprawianie.pl!

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 4 ocen