Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Nawilżacze, osuszacze powietrza i jonizatoryAby zapewnić prawidłowy rozwój i wzrost roślin doniczkowych w domu warto zadbać o odpowiednią jakość i wilgotność powietrza. Nasz sklep internetowy posiada w ofercie wydajne nawilżaczeosuszacze jonizatory, które pomogą Ci dbać o dobre warunki dla domowej uprawy. Warto pamiętać, że różne kwiaty czy krzewy trzymane w doniczkach mogą mieć różne wymagania odnośnie nasłonecznienia, temperatury, poziomu wilgotności i innych warunków zewnętrznych. Dostępny u nas sprzęt pomoże zadbać o nie w najlepszy sposób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Nawilżacz powietrza dla roślin

Wśród oferowanego asortymentu znajdziesz sprzęt, który pozwoli Ci na odpowiednią regulację temperatury i wilgotności powietrza wokół doniczkowych upraw. Ponieważ zbyt wilgotne lub zbyt suche powietrze może znacząco zaszkodzić roślinie, warto zwrócić uwagę na pochodzenie danego gatunku. Większej wilgoci będą wymagać te pochodzące ze strefy równikowej, a także rośliny owadożerne, rosnące blisko ściółki leśnej (na przykład paprocie), natomiast gatunkom zwrotnikowym, takim jak różnego rodzaju sukulentom i kaktusom, bardziej odpowiadają suche warunki i odpowiednim sprzętem do uprawy takich będą osuszacze. 

Efektywny nawilżacz powietrza dla roślin to niezbędny element do zdrowej hodowli między innymi dzbaneczników, kapturnic czy rosiczek, a także paproci, bluszczy i wielu gatunków kwitnących. Podniesienie wilgotności powietrza w domu sprawi, że końcówki liści nie będą przesuszone, a gałęzie i łodygi będą się zdrowo rozwijać. 

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 7 ocen