• -10%
Secret Jardin, wentylator MONKEY FAN 16W 2 speed
  • Secret Jardin, wentylator MONKEY FAN 16W 2 speed

Wentylator Secret Jardin MONKEY FAN 16W 2 speed

Ich sekretem jest magnetyczny napęd bezpośredni. Nie zastosowano tutaj żadnych rozwiązań na...
91,99 zł 82,79 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 8 ocen

Uwaga! Towar słabo wykonany przez producenta (wadliwa seria) i wiele wraca do reklamacji - wymieniamy wadliwy towar, ale przez jakiś czas będziesz bez wentylatora. Prosimy wziąć to pod uwagę przy zamawianiu tego produktu.

Wentylator Secret Jardin MONKEY FAN 16W 2 speed

Każdy doświadczony grower ma na swoim koncie przynajmniej kilka zniszczonych wentylatorów mieszających. Powodem tego stanu rzeczy jest głównie fakt, że wentylatory tego typu, muszą pracować w namiotach uprawowych całą dobę bez przerwy. Większość z dostępnych na rynku wentylatorów nie przetrwa sześciu miesięcy ciągłej pracy. Problem ten rozwiązać postanowiła firma SECRET JARDIN. Ich sekretem jest magnetyczny napęd bezpośredni. Nie zastosowano tutaj żadnych rozwiązań na bazie oleju czy smaru, dlatego możliwe jest tak znaczne przedłużenie żywotności wentylatora. Na pracę wentylatora ECO FAN nie mają wpływu żadne ekstremalne zmiany w mikroklimacie namiotu jak wysoka wilgotność czy temperatura. Kolejnym atutem tego produktu, jest jego niskie zużycie energii. Wentylator o mocy jedyne 16W, pozwoli wam zaoszczędzić na rachunkach za prąd w skali roku niebagatelną sumkę.

-charakteryzuje się bardzo cichą pracą.Wentylator zaopatrzony jest w wygodny w użyciu drut, który umożliwia jego bezproblemowy montaż w dowolnie wybranym miejscu oraz regulację położenia ( nachylenie względem uchwytu )

-średnica dmuchawy: 15cm-wysokość z uchwytem: 30cm - dołączony przewód zasilający o dł. 160cm,

-możliwość zamocowania na rurkach o średnicy od 16 do 21mm,

-2200 max obrotów na minutę, 

-gwarancja producenta 1 rok.

-zestaw zawiera zaczep do montowania wentylatora na rurce

Specyficzne kody

Produkty powiązane