Dinafem - problemy firmy
   05/05/2021 09:52:47     Informacje    komentarze 0
Dinafem - problemy firmy

Dinafem - problemy firmy

Brak nasiona DINAFEM oraz końcówki z HUMBOLDT, dlaczego?

Mniej więcej w czerwcu 2020r. zamknięta została największa na świecie hurtownia nasion, a zarazem producent nasion marki DINAFEM oraz współproducent/dystrybutor marki HUMBOLDT.

Powód zamknięcia firmy Dinafem

Powodem jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, mogło być aresztowanie kilku członków firmy, pod zarzutem "prania brudnych pieniędzy" przez hiszpańską policje.

Sprawa trwa już 9 miesięcy i nadal nie wiemy, jak się skończy. W związku z tym pojawiło się kilka problemów, między innymi dostępność nasion DINAFEM.

Pierwsze miesiące od zamknięcia słynnego producenta nie były najgorsze- wciąż wiele hurtowni posiadało te nasiona w swoich stanach.

Obecnie jednak praktycznie żadna europejska hurtownia nie ma nasion DINAFEM lub ma tylko odmiany CBD lub inne bardzo mało popularne.

W naszym sklepie pozostało na szczęście jeszcze kilka odmian m.in. Critical 2.0 Autoflowering różne opakowania, Critical Jack, etc.

Jeżeli sytuacja się zmieni będziemy was na bieżąco informować.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z innych znanych i sprawdzonych firm np Barney's Farm, Female Seeds, Sweet Seeds lub MegaNasiona.

Średnia ocena: 4.6 (82%)
Na podstawie: 2 ocen

komentarze

zaloguj sie lub zarejstruj aby komentować