• -15%
Ona Block Fresh Linen 170g
  • Ona Block Fresh Linen 170g
  • Ona Block Fresh Linen 170g

Ona Block Fresh Linen 170g

są idealnym rozwiązaniem dla domowych zapachów wokół kosza, psa,kuwety kota i toalety oraz...
59,99 zł 50,99 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 7 ocen

Ona Block Fresh Linen 170g

Bloki Ona są szybkim i łatwym sposobem na walkę z niechcianymi zapachami u ich źródła. Wystarczy otworzyć i wystawić na działanie powietrza. Doskonałe do przechowywania w okolicy min. odzieży, toreb z siłowni i wiadra z pieluchami. Bloki ONA są idealnym rozwiązaniem dla domowych zapachów wokół kosza, psa,kuwety kota i toalety oraz samochodów, łodzi i przyczep kempingowych. Nadaje się do wilgotnych miejsc zwłaszcza, gdy zostały one wykorzystane do przechowywania - likwiduje zapach wilgoci, stęchlizny. Likwiduje każdy zapach bez wyjątku. Do pomieszczeń o powierzchni około 10m2. Pojemność 170 g.

Doskonały min. do:
- biura
- mieszkania
- kuchni
- garażu
- kosza na śmieci
- posłania dla psa, kociej kuwety
- ubikacji domowych i przenośnych typu Toi Toi
- samochodu
- łodzi
- przyczep kempingowych

Blok jest dostępny w siedmiu zapachach:
- Pro - lekki zapach przemysłowy (a'la szare mydło)
- Apple Crumble - jabłecznik z kruszonką.
- Fresh Linen - zapach lnu (świeża pościel)
- Polar Crystal - Świeży kryształ, ( mocny, mroźny zapach z nutą mięty )
- Tropics - zapach tropikalny

Uwaga:
aby zwiększyć ilość neutralizatora w powietrzu i przyspieszyć jego działanie po zdjęciu wieczka postawić przy dowolnym wentylatorze tak aby strumień powietrza był skierowany na neutralizator. Aby ograniczyć ilość neutralizatora zapachu i przedłużyć jego żywotność, należy zrobić otwory przez wieko. Blok będzie się zmieniał, ale będzie skuteczny przez minimum 4 tygodnie (testy wykazały, że po 4 tygodniach jest nadal w około 30% skuteczny).

Sposób użycia:
- odkręć pokrywkę i zerwij folijkę po czym ustaw w miejscu gdzie występuje niechciany zapach.
- aby zmniejszyć intensywność neutralizatora można przykryć wieczko lub zerwać folijkę w połowie (do mniejszych pomieszczeń, pojazdów)
- po 2-4 tygodniach ZALECAMY wyjąć blok z opakowania i odwrócić go lub pozostawić wyjęty.
Aby zwiększyć moc neutralizacji można wyjąć blok z pojemnika plastikowego i umieścić na zdjętej pokrywce.

Uwaga:
Bloki również posiadają w swoim składzie olejki eteryczne, które są naturalnie tłuste co powoduje czasami odklejanie się folii od brzegów pudełka, sama folia jest również nieco większa od opakowania i często podczas odkręcania opakowania w połączeniu z tłustym brzegiem zrywa się samoczynnie - NIE JEST TO WADA - blok nie był wcześniej przez nikogo otwierany i używany. Zerwana folijka nie może być powodem reklamacji. Blok po zużyciu zmniejsza swoją objętość około 2-krotnie. Kolor zużytego bloku jest brązowy. Świeży blok jest jasny z przebarwieniami/plamami.

Do najbardziej efektywnego wykorzystania neutralizatora ONA Block zalecamy użyć Block Dispensera dostępnego w naszej ofercie, który automatycznie zadba o neutralizację zapachu w pomieszczeniach do 20m2. Praktycznie bezgłośna praca powoduje że ten dispenser może być używany wszędzie tam gdzie liczy się komfort.

Specyficzne kody