• -10%

EMERALD HARVEST CALI PRO BLOOM A/B 2*950ML

116,99 zł 105,29 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 5 ocen

Emerald Harvest - Cali Pro Bloom A&B

Cali Pro zapewnia Twoim roślinom makro i mikroelementy potrzebne do szybkiego wzrostu i rozwoju

Odżywki Emerald Harvest zyskały ogromną rzeszę zwolenników na różnych platformach społecznościowych i to nie bez powodu. Pochodzą prosto z Kalifornii, w której mieszkają jedni z największych i najlepszych hodowców na świecie, i zawierają wysokiej jakości chelatowane mineralne składniki odżywcze, które pomogą Twoim roślinom przejść na wyższy poziom, zapewniając szybsze tempo wzrostu, silniejsze rośliny i większe plony .

  • Należy do gamy Emerald Harvest - najlepszych w Kalifornii

  • Prosta i łatwa w użyciu, a jednocześnie bardzo skuteczna podstawowa odżywka

  • Zawiera chelatowane minerały, które znacznie zwiększają wchłanianie składników odżywczych w szerokim zakresie pH

  • Sformułowany po latach badań i rozwoju

  • Zawiera większy procent fosforu i potasu dla lepszego owocowania

  • Daje niesamowite rezultaty w każdym podłożu lub systemie

  • Dostarcza wszystkich niezbędnych makro i mikroelementów

 

Zalecany dodatkowy zakup:

Zestaw Bluelab

 

Jak działa Cali Pro Bloom A&B

Cali Pro Bloom A&B zawiera profil makroelementów, które wydobędą z Twoich roślin to, co najlepsze w fazie kwitnienia, w tym zwiększony poziom fosforu i potasu dla cięższych roślin oraz zwiększoną produkcję olejków eterycznych. Te podstawowe składniki odżywcze wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości chelatowane minerały, które tworzą kompleksy, które są łatwiej wchłaniane przez korzenie, zapewniając ich efektywniejsze wykorzystanie. Ponieważ chelatowane składniki odżywcze są bardziej dostępne, są wchłaniane w szerszych zakresach pH niż typowe mineralne składniki odżywcze, dzięki czemu poziom pH zmienia się bardziej niż zwykle, nie prowadząc do niedoborów. To sprawia, że jest to doskonała podstawowa odżywka zarówno dla ekspertów, jak i początkujących; nic więc dziwnego, że istnieją armie zadowolonych klientów, którzy mogą potwierdzić skuteczność Cali Pro.

Jak używać Cali Pro Bloom A&B

Używaj Cali Pro Grow w fazie wegetacji i przełącz się na Cali Pro Bloom podczas przechodzenia do faz kwitnienia, po przestawieniu roślin na cykl 12 godzin włączenia / 12 godzin wyłączenia. Emerald Harvest faktycznie zaleca zamianę na Cali Pro Bloom w drugim tygodniu kwitnienia. Dodać 1,3 - 1,6 ml na litr pożywki. Kopię tabeli Emerald Harvest można znaleźć, klikając łącze poniżej tego opisu.

Obie części 2-częściowej odżywki są przeznaczone do stosowania razem w równych ilościach. Używanie tylko części A lub części B lub używanie ich w nierównych ilościach spowoduje, że pożywka nie będzie odpowiednio zbilansowana. To prawie na pewno doprowadzi do niedoborów twoich roślin.

Jak w przypadku wszystkich odżywek, boosterów i dodatków, nigdy nie mieszaj ich razem w skoncentrowanej formie (tj. Prosto z butelki). Zawsze dodawaj każdy składnik odżywczy, wzmacniacz lub dodatek do zbiornika lub podawaj wodę po kolei, dobrze wymieszaj roztwór, aby go wymieszać przed dodaniem następnego.

Cali Pro Bloom A&B jest wysoce skuteczny w każdym podłożu lub systemie. Idealny zakres pH po zmieszaniu składników odżywczych wynosi od 5,8 do 6,3. Utrzymuj temperaturę wody między 18 ° a 21 °, w razie potrzeby używając chillera.

Gwarantowana analiza: Część A: 3-0-3; Część B: 1-4-6

Specyficzne kody

Produkty powiązane