• -10%

EMERALD HARVEST CAL-MAG 950ML

74,99 zł 67,49 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen

Emerald Harvest - Cal-Mag

Zwiększa tempo fotosyntezy i transport składników odżywczych dla lepszego wzrostu

Cal-Mag z California's Emerald Harvest utrzymuje optymalne tempo wzrostu, zapewniając źródło wapnia i magnezu - dwóch drugorzędnych makroelementów, które odgrywają niezwykle ważną rolę w zdrowiu roślin. Cal-Mag pomoże w transporcie innych składników odżywczych i zwiększy tempo fotosyntezy, pomagając jednocześnie wydobyć to, co najlepsze z innych boosterów podczas szczytu kwitnienia.

  • Należy do gamy Emerald Harvest - najlepszych w Kalifornii

  • Wydobywa to, co najlepsze z Twoich innych składników odżywczych, zwłaszcza wzmacniaczy PK

  • Utrzymuje optymalny wzrost roślin

  • Szczególnie ważne dla osób żyjących w miękkich wodach (z niskim poziomem wapnia i magnezu)

  • Zachęca do podziału komórek i wzmacnia ściany komórkowe (wapń)

  • Aktywuje enzymy wymagane do przyspieszenia wzrostu, jednocześnie wspomagając syntezę białek (magnez)

  • Sformułowany po latach badań i rozwoju

  • Wydobywa to, co najlepsze z włókna kokosowego (lub każdej sytuacji, w której występuje nadmiar potasu)

  • Daje niesamowite rezultaty w każdym podłożu lub systemie

 

Jak działa Cal-Mag

Cal-Mag dostarcza bogatego źródła wapnia i magnezu, dwóch drugorzędnych makroskładników odżywczych, które są niezbędne dla zdrowia i witalności roślin. Jeśli rośliny nie otrzymają odpowiedniej podaży wapnia i magnezu, zaczniesz zauważać bardzo negatywne konsekwencje. Wzrost może spowolnić do pełzania i zobaczysz wyraźne oznaki niedoborów, takie jak zażółcenie między nerwami na liściach (magnez) i ciemnobrązowe plamy (wapń), a także ogólną bladość.

Cal-Mag jest szczególnie przydatny dla hodowców żyjących na obszarach o miękkiej wodzie. Miękka woda ma niższy poziom rozpuszczonych minerałów, co skutkuje niższymi wyjściowymi poziomami EC. Minerały rozpuszczone w wodzie wodociągowej zwykle składają się z dużej ilości wapnia i magnezu, co sprawia, że ​​suplementacja Cal-Mag jest tym ważniejsza dla osób żyjących na obszarach z miękką wodą.

Ale nie tylko osoby na obszarach miękkiej wody muszą zwracać uwagę. Wysoki poziom potasu może zablokować wapń i magnez. Potas jest potrzebny w większych ilościach w fazie kwitnienia, co jest dobre dla kwiatów i owoców, ale może również powodować niedobory, jeśli nie będziesz go pilnować. Jest to również warte uwagi dla tych, którzy używają kokosowego włókna kokosowego - jednego z najpopularniejszych mediów. Coco w naturalny sposób uwalnia nadmiar potasu podczas jego degradacji, co może powodować problemy z blokadą składników odżywczych. Cal-Mag jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby zapewnić Ci słodki rozwój.

Jak używać Cal-Mag

Dodaj Cal-Mag do zbiornika w ilości 1,3 ml na litr pożywki. Zacznij używać Cal-Mag, gdy sadzonki i sadzonki zostaną odpowiednio ukorzenione i używaj go do 6 tygodnia kwitnienia (zakładając, że jesteś w 9-tygodniowym cyklu). Nigdy nie mieszaj wstępnie składników odżywczych - zawsze najpierw napełnij zbiornik, a następnie dodaj składniki odżywcze, energicznie mieszając za każdym razem. Kopię schematu informacyjnego Szmaragdowych Żniw można znaleźć, klikając łącze poniżej tego opisu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich odżywek, boosterów i dodatków, nigdy nie mieszaj ich razem w skoncentrowanej formie (tj. Prosto z butelki). Zawsze dodawaj każdy składnik odżywczy, wzmacniacz lub dodatek do zbiornika lub podawaj wodę po kolei, dobrze wymieszaj roztwór, aby go wymieszać przed dodaniem następnego.

Cal-Mag jest bardzo skuteczny w każdym podłożu lub systemie. Idealny zakres pH po zmieszaniu składników odżywczych wynosi od 5,8 do 6,3. Utrzymuj temperaturę wody między 18 ° a 21 °, w razie potrzeby używając chillera.

Gwarantowana analiza: 2-0-0

Specyficzne kody