• -10%

EMERALD HARVEST HONEY CHOME 950ML

131,99 zł 118,79 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.9 (88%)
Na podstawie: 8 ocen

Emerald Harvest - Honey Chome

Do ulepszenia zapachów, aromatów i produkcji olejków eterycznych

Jeśli chcesz wzmocnić smaki i aromaty, jednocześnie zwiększając produkcję olejków eterycznych, to Emerald Harvest Honey Chome jest dla Ciebie. Zawiera kompleks różnych węglowodanów, które odżywiają zarówno samą roślinę, jak i pożyteczne mikroorganizmy zamieszkujące strefę korzeni. Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj na nasz blog Emerald Harvest.

  • Należy do gamy Emerald Harvest - najlepszych w Kalifornii

  • Zwiększa ostrość zapachów i intensywność smaków

  • Poprawia moc i kolor owoców i kwiatów

  • Zwiększa produkcję terpenów i flawonoidów

  • Sformułowany po latach badań i rozwoju

  • Zapewnia świetne rezultaty z każdym systemem lub podłożem

 

Jak działa Emerald Harvest Honey Chome

Honey Chome wspomaga rośliny z wyższą zawartością olejków eterycznych bogatych w terpen. Gwarantuje to, że zebrane materiały roślinne mają niewiarygodnie ostre aromaty i bardziej intensywne smaki, pomagając wydobyć najlepsze właściwości z genetyki. Różne terpeny, takie jak estry, fenole i inne lotne związki organiczne, wytwarzają różne zapachy, takie jak sosna, ananas cytrynowy i drewno. Im bardziej skoncentrowane i zróżnicowane terpeny, tym silniejszy zapach i smak. Różne terpeny mają również różne korzyści zdrowotne. Rośliny poddane działaniu wzmacniaczy terpenowych wytwarzają owoce i kwiaty o zwiększonej mocy w porównaniu ze zwykłymi produktami. Spośród tysięcy różnych gatunków roślin mających wartość medyczną dla ludzi, większość można ulepszyć, dodając Honey Chome.

Emerald Harvest Honey Chome jest źródłem węglowodanów pochodzących między innymi z cukru palmowego i nektaru z agawy zarówno dla roślin, jak i dla pożytecznych mikroorganizmów zamieszkujących strefę korzeni. Aby jak najlepiej go wykorzystać, zalecamy połączenie go z Emerald Harvest's Root Wizard, ponieważ te dwa elementy doskonale ze sobą współpracują. Root Wizard zaszczepia podłoże ogromnymi koloniami przyjaznych bakterii, które (między innymi) zwiększają wchłanianie składników odżywczych. Honey Chome pracuje nad tym, aby były szczęśliwe i zdrowe.

Jak używać Emerald Harvest Honey Chome

Dodaj Honey Chome do zbiornika wraz z innymi składnikami odżywczymi. Zacznij od 1 ml na litr roztworu i zwiększaj do 2,1 ml na litr w tygodniu 7 (zakładając, że prowadzisz cykl 9-tygodniowy). W 8. i 9. tygodniu zmniejsz dawkę do 1,6 ml na litr. Honey Chome może być jednak użyty we właściwy sposób, łącznie z ostatnim rzutem, więc nie ma potrzeby przerywania w ostatnim tygodniu. Kopię tabeli Emerald Harvest można znaleźć, klikając łącze poniżej tego opisu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich odżywek, boosterów i dodatków, nigdy nie mieszaj ich razem w skoncentrowanej formie (tj. Prosto z butelki). Zawsze dodawaj każdy składnik odżywczy, wzmacniacz lub dodatek do zbiornika lub podawaj wodę po kolei, dobrze wymieszaj roztwór, aby go wymieszać przed dodaniem następnego.

Emerald Harvest Honey Chome jest bardzo skuteczny w każdym podłożu lub systemie. Idealny zakres pH po zmieszaniu składników odżywczych wynosi od 5,8 do 6,3. Utrzymuj temperaturę wody między 18 ° a 21 °, w razie potrzeby używając chillera.

 

Gwarantowana analiza: 0,5 - 0,5 – 1
Magnez - 0,5%

Specyficzne kody