• -10%

EMERALD HARVEST ROOT WIZARD 950ML

299,99 zł 269,99 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 8 ocen

Emerald Harvest - Root Wizard

Wzmacniacz biologiczny, który wzmacnia strefę korzeni, zwiększając przyswajanie składników odżywczych

Doświadczeni hodowcy rozumieją, że zdrowe korzenie stanowią podstawę zdrowych roślin. Rozwiń strefę korzeniową, a wkrótce zaczniesz dostrzegać różnicę w górnej połowie rośliny. Lepsze korzenie oznaczają, że każda ostatnia kropla składników odżywczych, które im podasz, zostanie wykorzystana efektywniej (i nie trafi do kanalizacji!).

  • Należy do gamy Emerald Harvest - najlepszych w Kalifornii

  • Zwiększa masę korzeni, optymalizując pobieranie składników odżywczych

  • Wykorzystuje moc sześciu różnych szczepów pożytecznych bakterii

  • Pomaga zapobiegać chorobom korzeni poprzez odpieranie patogenów

  • Wyzwalacze zwiększają tempo wzrostu roślin, a także zdrowie i ogólną wigor

  • Sformułowany po latach badań i rozwoju

  • Daje niesamowite rezultaty w każdym podłożu lub systemie

  • Opracowany tak, aby nie zatykać rurociągów

 

Jak działa Root Wizard

Root Wizard wykorzystuje sześć różnych szczepów pożytecznych bakterii w celu zwiększenia masy korzeni, co z kolei pozwala roślinom na bardziej wydajne i efektywne wykorzystanie innych składników odżywczych. Wzmacniając strefę korzeni, zapewnisz, że każda ostatnia kropla nawozu, którą podajesz swoim roślinom, zostanie w pełni wykorzystana, więc na wiele sposobów możesz myśleć o pożytecznych bakteriach zawartych w Root Wizard jako o optymalizatorach składników odżywczych.

Szczepy te są klasyfikowane jako organiczne PGPR lub ryzobakterie promujące wzrost roślin i odgrywają szereg różnych korzystnych ról. Te mikroorganizmy pomagają rozkładać martwe materiały i przekształcać je w użyteczne formy, które osadzają się bezpośrednio na wierzchołkach korzeni, jednocześnie stymulując rośliny do rozwoju dłuższych korzeni z gęstszymi włoskami. Odstraszają również chorobotwórcze bakterie i grzyby, pomagając chronić rośliny przed potencjalnie śmiertelnymi chorobami korzeni, takimi jak pythium. Każdy, kto doświadczył takich chorób korzeni, powie Ci, że jest to coś, czego należy unikać za wszelką cenę, dlatego warto sprytnie boksować i podjąć odpowiednie środki ostrożności. Kreator korzeni może być używany w ilości 4 ml na litr, ale wystarczy go używać tylko przez dwa tygodnie w całym cyklu życia roślin, więc okazuje się, że ma doskonały stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwagę, że efekty będą odczuwalne w odpowiedni sposób przez.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaj Root Wizard razem ze wzmacniaczem węglowodanów, takim jak Honey Chome.

Jak korzystać z kreatora rootowania

Dodaj Root Wizard do swojego zbiornika pożywki w ilości 4 ml na litr pożywki. W przeciwieństwie do innych produktów z tej serii, nie musi być używany przez dłuższy czas, ale nie zaszkodzi, jeśli zdecydujesz się to zrobić i może pomóc wzmocnić populacje mikroogranizmu. Zamiast tego Root Wizard jest generalnie zalecany do stosowania na etapie „wczesnej wegetacji” i etapu „wczesnego kwitnienia”. Innymi słowy, dodaj go do innych składników odżywczych podczas sadzenia sadzonek lub sadzonek, a także w drugim tygodniu kwitnienia. Kopię tabeli Emerald Harvest można znaleźć, klikając łącze poniżej tego opisu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich odżywek, boosterów i dodatków, nigdy nie mieszaj ich razem w skoncentrowanej formie (tj. Prosto z butelki). Zawsze dodawaj każdy składnik odżywczy, wzmacniacz lub dodatek do zbiornika lub podawaj wodę po kolei, dobrze wymieszaj roztwór, aby go wymieszać przed dodaniem następnego.

Idealny zakres pH po zmieszaniu składników odżywczych wynosi od 5,8 do 6,3. Utrzymuj temperaturę wody między 18 ° a 21 °, używając w razie potrzeby chillera.

Gwarantowana analiza:

Bacillus amyloliquefaciens - 2,5 x 107 jtk / ml
Bacillus licheniformis - 2,0 x 107 jtk / ml
Bacillus subtilis - 2,0 x 107 jtk / ml
Bacillus laevolacticus - 2,0 x 107 jtk / ml
Bacillus pateurii - 1,0 x 107 jtk / ml
Paenibacillus azotofixans - 1,0 x 106 jtk / ml

Specyficzne kody