• -15%
ATAMI BLOOMBASTIC 100ML
  • ATAMI BLOOMBASTIC 100ML - 1
  • ATAMI BLOOMBASTIC 100ML - 2

ATAMI BLOOMBASTIC 100ML

Bloombastic increases the sugar content of the crop, thereby increasing weight and intensifying...


zł80.00 zł68.00
Dostępny


Lowest price in the last 30 days:zł80.00

  Security

SSL encrypted website, Dutch dedicated server

  Discreet shipping

There is no sender information on the package

  Returns

14 days to return without stating a reason

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 7 ocen

Bloombastic to eliksir pełen biominerałów i biostymulatorów, kluczowy dla finalnej fazy kwitnienia i dojrzewania roślin (4 do 6 tygodni). Bloombastic podnosi poziom cukru w uprawie, dzięki czemu zwiększa się masa oraz intensyfikuje zapach roślin. Bloombastic wywołuje dynamiczne wzrosty produkcji cukrów i kwiatów, zapewniając gęste, soczyste i słodko pachnące kwiaty.

W porównaniu z innymi płynnymi produktami dedykowanymi dla okresu kwitnienia, Bloombastic zawiera ponad 50% więcej biominerałów (fosforu i potasu), nie zawierając przy tym żadnych substancji wypełniających (sodu i chloru). Bloombastic, jak enzymy, działa na wielu płaszczyznach, skutecznie łagodząc stres i przywracając zdrowie roślinom.

Sposób użycia:

Można stosować codziennie podczas nawadniania uprawy przez cały okres kwitnienia, jako dodatek do regularnej diety roślin. Bloombastic jest idealny do zastosowania w uprawach glebowych, hydroponicznych i na kokosie, a także jest odpowiedni dla wszystkich systemów irygacyjnych i/lub nawadniania.

Wskazówka dla hodowców:

Atami zaleca stosowanie Bloombastic przede wszystkim w ostatnich 4 - 6 tygodniach fazy kwitnienia i dojrzewania, aby uzyskać optymalne efekty.

Dawkowanie:

0,5 do 1,0 ml na litr wody do fertygacji.

Składniki:

Fosforan potasu, wodorotlenek potasu, kwas fosforowy, żelazo EDTA, pięciotlenek fosforu, minerały ilaste.

Gwarancja jakości:

Stymulatory i płynne pożywki Atami są zabezpieczone folią pod nakrętkami, a ich opakowania są nieprzepuszczalne dla światła, co gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości produktu.

Pojemność: 100ml

Specific References

Useful accessories