• -15%
Smart Bag CO2
  • Smart Bag CO2 - 1

Smart Bag CO2zł64.99 zł55.24
Available


Lowest price in the last 30 days:zł64.99

  • Smart Bag CO2
  Security

SSL encrypted website, Dutch dedicated server

  Discreet shipping

There is no sender information on the package

  Returns

14 days to return without stating a reason

Średnia ocena: 4.9 (88%)
Na podstawie: 8 ocen

SMART BAG CO2
Smart Bag CO2 to naturalny, bezpieczny i ekonomiczny sposób dostarczania roślinom dwutlenku węgla (CO2). Alternatywne metody, takie jak generatory czy zbiorniki CO2, mogą być kosztowne i czasochłonne. Po zamontowaniu Smart Bag CO2 za pomocą dołączonych "zipów"

DLOACZEK KORZYSTAĆ z CO2?

Zalety zwiększonego poziomu CO2 w szklarni są dobrze znane, a obejmują wcześniejsze kwitnienie, większe plony, silniejsze łodygi oraz cięższe kwiaty. Proces fotosyntezy, w który zaangażowane są rośliny, przekształca wodę, światło słoneczne i CO2 w ważne składniki wspierające ich wzrost i ogólne zdrowie. Większa ilość CO2 w powietrzu sprawia, że rośliny stają się bardziej aktywne i efektywne w pobieraniu oraz wykorzystywaniu go. Szybka przemiana CO2 w niezbędne składniki odżywcze przyczynia się do szybszego i intensywniejszego wzrostu roślin. Rośliny absorbują CO2 poprzez niewielkie pory na dolnej stronie liści, zwane szparkami.

W przypadku wysokiego poziomu CO2, rośliny nie muszą tak często ani tak szeroko otwierać tych porów, co prowadzi do mniejszej utraty wody oraz zmniejsza prawdopodobieństwo absorpcji szkodliwych zanieczyszczeń powietrza.

JAK DZIALA SMART BAG CO2

Smart Bag CO2 zawiera masę grzybni oraz odpowiednią ilość substancji organicznej, aby utrzymać produkcję przez co najmniej 4 miesiące. Grzybnia działa w sposób przeciwny do normalnej rośliny, pobierając tlen i wydzielając dwutlenek węgla przez otwór na worku przez całą dobę. W efekcie powstaje naturalny, samowystarczalny, ekonomiczny i bezwonny generator CO2. Smart Bag CO2 nie generuje ciepła i emituje CO2 od razu. Wystarczy go zawiesić, zostawić i działać!

JAK UŻYWAĆ SMART BAG CO2

Po nabyciu Smart Bag CO2 należy go zawiesić nad obszarem uprawy, tuż nad roślinami. Zaleca się jedną torbę CO2 na obszar 120 cm x 120 cm. Ponieważ CO2 jest cięższe od tlenu, opadnie na rośliny, dostarczając im potrzebnego dwutlenku węgla. Po zawieszeniu na odpowiedniej wysokości nie trzeba nic regulować ani uzupełniać - po około 4 miesiącach produkcja CO2 stopniowo się zmniejszy, wówczas trzeba wymienić Smart Bag CO2. Zużyty worek CO2 można wyrzucić na kompost lub do ogrodu. Plastikowe opakowanie nadaje się do recyclingu.

INFORMACJE DO PRZYGOTOWANIA

-Smart Bag CO2 początkowo stanie się brązowy, a z czasem zmieni kolor na biały - to normalny proces rozwijania się grzybni.

-Smart Bag CO2 będzie się powiększać - to również normalne zjawisko.

-Smart Bag CO2 działa od razu po zakupie. Nie należy otwierać torby ani zrywać zgrzewów przed zużyciem produktu, aby nie zanieczyścić masy grzybni i zapewnić ciągłą produkcję CO2.

Smart Bag CO2

Specific References