• -15%
BioBizz Bio pH- 1L
  • BioBizz Bio pH minus 1l

BioBizz Bio pH- 1L

został zaprojektowany specjalnie dla sektora rolnictwa ekologicznego. Jest to preparat na bazie...


zł72.00 zł61.20
Dostępny


Najnizsza cena w ciagu ostatnich 30dni: zł72.00

  • BioBizz Bio pH- 1L
  Security

SSL encrypted website, Dutch dedicated server

  Discreet shipping

There is no sender information on the package

  Returns

14 days to return without stating a reason

Średnia ocena: 4.8 (86%)
Na podstawie: 6 ocen

Bio pH minius to najnowsza pozycja z rodziny nawozów i dodatków marki Biobizz. BIO-PH- został zaprojektowany specjalnie dla sektora rolnictwa ekologicznego. Jest to preparat na bazie wodnego roztworu kwasu cytrynowego, występującego naturalnie w owocach cytrusowych. pozyskiwanych ze źródeł naturalnych. Korekta pH jest niezbędna, aby rośliny mogły wchłonąć maksymalną ilość składników odżywczych. Naturalny BIO-PH- umożliwia szybką regulację pH dowolnego rodzaju podłoża i do każdego rodzaju upraw. BIO-PH- nie uszkadza mikroorganizmów poprawiających właściwości podłoża, można go więc stosować w parze z mikoryzą czy mieszanką bakterii glebowych. BIO-PH- został zaprojektowany tak, aby idealnie współpracować z odżywkami marki Biobizz i może być stosowany przy każdym podlewaniu. Nadaje się do stosowania zarówno w okresie wzrostu, jak i kwitnienia.

BIO-pH minus może być stosowany przy każdym podlewaniu. Można go również łączyć z każdym substratem Biobizz i nawozami płynnymi.

BIO-pH minus nie zawiera żadnych silnych kwasów. Oznacza to, że ten w 100% organiczny regulator pH nie zaszkodzi „mikro życiu” w glebie.

Polecany głównie dla ogrodników, którzy eksperymentują z wyższymi niż w instrukcji odżywiania dawkami nawozów Biobizz.

BioBizz Bio pH- 1L

Specific References

Accessories