• -10%
CANNA CURE 1L
  • CANNA CURE 1L
  • CANNA CURE 1L

CANNA CURE 1L

CANNA Cure - chroni Wasze rośliny przed szkodnikami i pleśnią, stymulując rozwój całej rośliny
67,91 zł 61,12 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 5 ocen

CANNA CURE jest pierwszym produktem, który chroni Wasze rośliny przed szkodnikami i pleśnią, stymulując rozwój całej rośliny. CANNA CURE zaprezentowano podczas targów Spannabis w lutym 2011 roku i od tego czasu jest chwalony przez wielu użytkowników.

Zwalcza organizmy szkodliwe i mączniaka 

CANNACURE jest stymulatorem wzrostu o szczególnej dodatkowej zdolności zwalczania organizmów szkodliwych w sposób przyjazny dla środowiska. Dzięki zastosowaniu CANNACURE, roślina może się skoncentrować na formowaniu większych kwiatów i obfitszym owocowaniu podczas całego okresu uprawy aż do zbiorów. Laboratorium badawcze CANNA’s Research Laboratorium, stworzyło unikalny produkt o zróżnicowanych funkcjach:

- Zwalcza organizmy szkodliwe oraz mączniaka dzięki cechom fizycznym przyjaznym dla środowiska. 

- Dostarcza składniki odżywcze poprzez liście i w ten sposób utrzymuje roślinę w dobrej kondycji. 

Działania fizyczne 

Spryskując roślinę preparatem CANNACURE pokrywasz rośliny drugą naturalną warstwą. Dostarcza ona składniki odżywcze, przy czym rośliny mogą nadal oddychać. Poza tym warstwa ta jest lepka, co powoduje przyklejenie szkodników. Nie mogą one dostać się do liścia i umierają, ponieważ nie są w stanie dłużej funkcjonować. Stąd też ważne jest, by liście zostały spryskane zarówno z wierzchu, jak i od spodu. 

Porady dotyczące użytkowania preparatu CANNACURE 

Opryskiwanie zapobiegawcze raz w tygodniu produktem CANNACURE ogranicza dostęp szkodników do liści i uśmierca je przyklejając je do nich. Jeżeli Państwa rośliny zostały już w znacznym stopniu dotknięte przez np.: mącznika, przędziorka, czerwce mączyste lub mszyce, należy użyć CANNACURE, by się ich pozbyć. Powtarzający się cykl 1 oprysku na 3 dni wystarcza, by unieszkodliwić szkodniki i zapewnić ich usunięcie. Również mączniak nie ma w ten sposób żadnych szans. Preparat CANNACURE można stosować od początku wzrostu do momentu zbiorów, zatem można go używać zarówno na roślinach jadalnych jak i ozdobnych. W ten sposób unikniesz rozwoju organizmów szkodliwych tuż przed zbiorami. 

Dostępność składników odżywczych 

CANNACURE uzdrawia i utrzymuje roślinę w dobrym zdrowiu, zapewnia jej piękno i połysk, co umożliwia optymalną fotosyntezę. Dzięki temu Państwa roślina może się skoncentrować na wytwarzaniu pędów i kwiatów. W połączeniu z preparatem CANNACURE pędy i kwiaty formują się szybciej i są lepszej jakości. Dostępność składników odżywczych jest niezmiernie ważna dla Państwa  rośliny, by osiągnąć dobre rezultaty uprawy. CANNA gwarantuje dostępność tych składników, jeśli użyją Państwo preparat CANNACURE w połączeniu z CANNABOOST,CANNA PK13/14, przy jednoczesnym regularnym stosowaniu odżywek CANNA. 

Zadbaj o optymalną odporność 

Razem z innymi składnikami odżywczymi i dodatkami firmy CANNA, CANNACURE dba o to, by Państwa rośliny utrzymywały wystarczający poziom energii konieczny do zwalczania organizmów szkodliwych. Mieszanie różnych marek odżywek może mieć zgubny wpływ na zdrowie roślin. Skutkuje to brakiem energii roślinnej, przez co choroby mają więcej szans rozwoju w kluczowych momentach uprawy. 

Lepszy wzrost i ochrona

CANNACURE nie jest pestycydem, jednak ma jego cechy. Produkt jest biodegradowalny i może być używany bez zakładania środków ochrony osobistej. Stosując CANNACURE zapewnia się świetne rezultaty uprawy, bez szkody dla środowiska i własnego zdrowia. CANNACURE uniemożliwia w naturalny sposób zaatakowanie roślin przez organizmy szkodliwe i mączniaka.

Specyficzne kody