Producent Pro-XLPro-XL został zaprojektowany przy użyciu najnowszych technologii i składników dostępnych w profesjonalnym ogrodnictwie. Wysokiej jakości składniki zapewniają roślinom najlepszą biodostępność, dzięki czemu nie pozostawiają żadnych pozostałości. Nowatorskie receptury są w pełni dostosowane do rzeczywistych potrzeb rośliny w jej trzech fazach rozwoju: korzeni, wzrostu i kwitnienia. Wszystkie mikro, makro i „pierwiastki śladowe” są całe i całkowicie dostępne.

Niezależnie od tego, czy uprawiasz ziemię, kakao czy hydroponikę, Pro-Xl spełnia najwyższe wymagania. Pro-XL jest opracowany w taki sposób, aby każdy mógł bez problemu pracować z profesjonalnym nawozem. PRO-XL opracował unikalną gamę składników odżywczych. Gama składników odżywczych jest kompletna i oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć najlepsze wyniki uprawy. Podstawowy asortyment jest bardzo prosty. Na początek PRO-XL ma „PRO Start” (wzmacniacz startowy, stymulator korzeni). Dba to o optymalny rozwój korzeni. PRO-XL opracował również unikalny „pokarm wzrostowy”, który oferuje niezwykle kompletną gamę składników odżywczych, zapewniając roślinie wszystko, czego potrzebuje w fazie wzrostu.

Firma PRO-XL opracowała unikalną „pożywkę na kwitnienie”, umożliwiającą przejście do kwitnienia. Zapewnia to optymalne ukształtowanie kwiatów i wierzchołków wzrostu. W fazie kwitnienia można również dodać komponenty: „Quick Boost” i „Flora Exploder”. Idealny, jeśli chcesz osiągnąć optymalne wyniki wzrostu. PRO-XL opracował „Grow Control” w celu kontrolowania wysokości roślin. Po spryskaniu tym produktem roślina zawsze będzie miała wymagany format i szybko zakwitnie. Aby zwalczyć choroby, PRO-XL przedstawia „KILL V”. Produkt nadaje się do zwalczania przędziorków i wciornastków.PRO-XL ma oczywiście również wiele innych produktów, takich jak: enzymy PRO, PRO Clean, żelazo (FE), magnez (MG), azot (N), Ph- i Ph +. Mieszanka PRO-XL Cocos all-mix zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne w początkowej fazie uprawy. Dlatego też ryzyko niedożywienia jest znacznie ograniczone.

PRO-XL ma również w swoim asortymencie mieszankę światła. To jest dla hodowców uprawiających w glebie i chcących użyć dobrego podłoża. Ze względu na pełną kompozycję składników odżywczych doskonale nadaje się również do uprawy CO2! Krótko mówiąc, pełna i idealna gama składników odżywczych, dzięki którym Twoje wyniki uprawy osiągną nowy poziom!

Średnia ocena: 4.6 (82%)
Na podstawie: 3 ocen