Producent Milwaukee InstrumentsMilwaukee obsługuje wszystkie rynki, w których wymagane są pomiary jakości wody: rynek laboratoryjny, żywność i napoje, ochrona środowiska, edukacja i administracja rządowa, oczyszczanie wody i ścieków, farmacja i biotechnologia, chemia, rolnictwo i ogrodnictwo, hydroponika, akwaria, baseny itp.

Dzięki cennym uwagom nasz zespół R & D zaprojektował nową linię instrumentów do profesjonalnych pomiarów laboratoryjnych i terenowych. Wiele naszych instrumentów łączy dwa lub więcej parametrów, zapewniając dodatkową wszechstronność i doskonały stosunek wartości do ceny. Dzięki rozszerzonej gamie produktów, od podstawowych ręcznych przyrządów pomiarowych po wydajne laboratoryjne mierniki laboratoryjne, produkty Milwaukee cieszą się renomą niezawodności i dokładności.

Wszystkie nasze przyrządy są wyposażone w sondy, uchwyty na elektrody, roztwory buforowe i większość znajduje się w twardym futerale (profesjonalne przenośne mierniki i fotometry) i są kompletne i gotowe do użycia.

Milwaukee Instruments są dostępne na całym świecie za pośrednictwem wybranej sieci dystrybutorów i powiązanych firm, które zobowiązują się do całkowitej satysfakcji klienta.

Wszyscy w Milwaukee Instruments są zobowiązani do przekraczania twoich oczekiwań.

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 9 ocen