Kategorie
W promocji
Nasze sklepy
Blog

NawozyW tej kategorii naszego growshopu oferujemy przeznaczone do roślin i ziół nawozy zwiększające plon, jakość, zapach, ilość produkowanej żywicy. Stosując je na plantacji, można liczyć na optymalne efekty uprawy. Bogate zbiory oraz zmniejszenie ryzyka rozwoju chorób i grzybów to jedne z korzyści ich używania. Szeroki wybór różnego rodzaju preparatów pozwala na dobranie środka odpowiedniego do każdego rodzaju plantacji. Proponujemy wyroby pochodzące od najlepszych producentów i sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach.

Szeroki wybór zwiększających plon nawozów do roślin i ziół

Dostępne w naszym growshopie preparaty zwiększające plon, sprzedawane są w wersji:

  • organicznej,
  • mineralnej,
  • mieszanej.

W składzie organicznych nawozów dedykowanych różnym roślinom i ziołom znajdują się wyłącznie naturalne dodatki. Używając ich, należy zwrócić uwagę na warunki uprawy, w tym przede wszystkim temperaturę powietrza oraz pH i wilgotność gleby. Tego typu nawozy są często stosowane w przypadku małych ekologicznych upraw.

Z kolei sprzedawane przez nasz growshop nawozy mineralne pozwalają growerom dostarczyć roślinie i ziołom dokładnie takie ilości poszczególnych minerałów i elementów odżywczych, jakie są niezbędnego do ich prawidłowego rozwoju. Ich użytkowanie nie należy do najprostszych, z tego powodu są zalecane zaawansowanym oraz średniozaawansowanym growerom. W przypadku wykorzystania tego typu nawozu przez osobę początkującą zalecamy zmniejszenie dawki zalecanej przez producenta nawet o połowę. Co bardzo istotne, ich zastosowanie pozwala uzyskać wysokie walory smakowe i aromatyczne roślin oraz ziół dojrzewających w warunkach domowych, ale przed zbiorem należy dokładnie przepłukać rośliny.

Growshop - nawozy do roślin i ziół od najlepszych producentów!

W ofercie mamy wiele nowoczesnych i sprawdzonych preparatów nawożących rośliny oraz zioła, które pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów na świecie. Jednak należy pamiętać o tym, że korzystając z dostępnych w naszym growhopie nawozów do zwiększania plonów zalecamy kontakt z naszym zespołem w celu dostosowania dawki nawozu do konkretnej sytuacji (zwłaszcza w przypadku osób początkujących). Nieumiejętne posługiwanie się tymi produktami, w tym przede wszystkim aplikowanie zbyt dużych ilości preparatorów, może mieć bardzo negatywne skutki, włącznie z popaleniem roślin, zmniejszeniem plonu oraz jego jakości. Z tego powodu na etykiecie każdego produktu wyszczególnione są zalecane dawki wraz z dokładnym opisem aplikowania. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w branży, zawsze oferujemy profesjonalne wsparcie growerom. Wystarczy się z nami skontaktować - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Gwarantujemy, że dostępne w ofercie produkty do nawożenia plantacji przeszły staranną selekcję. U nas można zamówić nawóz odpowiadający indywidualnym potrzebom oraz wymaganiom prowadzonej uprawy. Mamy setki środków zwiększających plon, które wspomagają rozwój roślin i ziół, a do tego są sprzedawane w naszym growshopie w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów - dokładamy wszelki starań, aby zamówienia w możliwie najkrótszym czasie docierały do klientów. Zachęcamy również growerów do odwiedzania naszych stacjonarnych sklepów!

Średnia ocena: 4.5 (80%)
Na podstawie: 5 ocen