Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Lampy CFL – energooszczędne żarówki, świetlówkiW tej kategorii proponujemy energooszczędne lampy CFL do growboxa, które służą do jego oświetlenia. Dzięki nim zapewnisz roślinom dostęp do światła niezbędnego do przeprowadzenia procesu fotosyntezy. Zgromadzone w naszym asortymencie produkty, popularnie zwane świetlówkami, zostały wykonane w technologii fluorescencyjnej i gwarantują wiele zalet, które sprawiają, że w określonych przypadkach warto z nich korzystać. W naszym sklepie znajdziesz egzemplarze o różnej mocy, ilości emitowanego światła i wielkości, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do potrzeb swojej uprawy.

Tym, co wyróżnia energooszczędne lampy CFL do growboxa, jest specyficzny, spiralny, podłużny kształt. Ich popularność wynika w dużej mierze z niskiego poboru prądu, co obniża koszty hodowli. Doskonale nadają się do upraw planowanych na wiele tygodni czy nawet miesięcy – nie tylko ze względu na energooszczędność, ale również z uwagi na znakomitą stabilność i wydajność działania w przypadku nieprzerwanej pracy. Lampy CFL są polecane w szczególności do growboxów niewielkich rozmiarów i osobom, które stawiają pierwsze kroki w hodowli roślin.

Energooszczędne lampy CFL do growboxa – idealne dla początkujących i niewielkich upraw

Zgromadzone w tej kategorii źródła światła są proste w montażu, który wymaga wyłącznie dostępu do gniazda typu E40. Brak zewnętrznego oprzyrządowania i niewielkie rozmiary to często najważniejsze aspekty decydujące o wyborze właśnie energooszczędnych lamp CFL do małego growboxa. To idealne oświetlenie dla osób początkujących także z perspektywy bezpieczeństwa, ponieważ relatywnie niska temperatura, do jakiej nagrzewają się oferowane w tej kategorii źródła światła, praktycznie eliminuje ryzyko przegrzania wnętrza w obiekcie uprawowym.

Za sięgnięciem po lampy CFL do growboxa przemawia ich bardzo długa żywotność. Pod tym względem wyposażenie wykonane w technologii fluorescencyjnej przewyższa żarówki HPS czy MH, które po prostu świecą krócej, i to nawet kilkukrotnie. Przekłada się to na jeszcze większą energooszczędność, z której słyną znajdujące się w naszej ofercie produkty. W przypadku bardziej profesjonalnych i zakrojonych na większą skalę upraw niektórzy hodowcy stosują lampy CFL do growboxa w fazie przed kwitnieniem.

Żarówka czy świetlówka CFL?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hodowlą i słusznie planujesz rozpocząć ją od niewielkiej ilości roślin na małej przestrzeni, aby krok po kroku rozwijać wiedzę i doświadczenie, zgromadzone w tej kategorii energooszczędne lampy CFL do growboxa będą najlepszym oświetleniem na tym etapie. Dzięki nim bezpiecznie i łatwo wdrożysz się w to wyjątkowe i wciągające hobby, poznając po kolei jego tajniki.

Średnia ocena: 4.6 (82%)
Na podstawie: 5 ocen