Kategorie
W promocji
Nasze sklepy
Blog

Systemy do nawadniania roślinNa tej stronie przygotowaliśmy urządzenia, akcesoria i preparaty potrzebne do podlewania. W kategorii sprzętu nawadniającego dostępne są m.in.wydajne i ciche pompy wodne. To nowoczesny sprzęt, który może pracować zarówno zanurzony w cieczy, jak i na zewnątrz w klasycznej uprawie glebowej. U nas zamówisz także kompletne systemy nawadniania roślin. Asortyment obejmuje lekkie, kompaktowe i składane zbiorniki do magazynowania wody, wężyki, uchwyty, uszczelki, hydrożele ogrodnicze, regulatory wilgoci. Proponujemy produkty od najlepszych producentów. Sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach!

Systemy nawadniające – profesjonalny sprzęt do uprawy roślin w growboxach

W naszej ofercie znajdziesz gotowy kropelkowy system nawadniający uprawy. Do wyboru są modele z różną liczbą dripperów (wężyków z końcówkami), które pozwalają na jednoczesne podlewanie od kilku do kilkudziesięciu sadzonek. W zależności od modelu skład zestawu obejmuje pompę wodną, zbiornik z akcesoriami do podwieszenia zbiornika, łączniki, stopery, przewody do montażu linii dozującej.

Wśród najważniejszych zalet prezentowanego sprzętu do nawadniania roślin należy wymienić możliwość:

  • samodzielnego dostosowania układu zaworów według własnych preferencji

  • ustawienia dripperów na dowolną przepustowość w wybranym miejscu na przewodzie nawadniającym,

  • współpracy z programatorem czasowym, co pozwala na zaplanowanie czasu podlewania.

Kropelkowy system do nawadniania roślin w growboxach zapewni odpowiednie warunki do wzrostu. Tylko wydajna pompa wodna i wytrzymałe akcesoria spowodują, że Twoja uprawa będzie efektywna.

Akcesoria i preparaty do nawadniania upraw

W growshopie TanieUprawianie.pl skompletujesz wszystkie niezbędne akcesoria do nawadniania. Oprócz wydajnych pomp, kompletnych systemów nawadniających kupisz także preparaty do regulowania poziomu wilgotności. Dzięki nim zapobiegniesz nadmiernemu wysuszeniu roślin. Hydrożel ogrodniczy to kolejny produkt, który dostarcza uprawom substancji odżywczych i stanowi swoisty magazyn wodny. Wszystkich growerów zapraszamy do składania zamówień!

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 5 ocen