Kategorie
W promocji
Nasze sklepy
Blog

Klonowanie i ukorzenianieNa tej wirtualnej półce naszego growshopu znajdziesz szeroką gamę propagatorów, szklarenek, preparatów i urządzeń. Artykuły pomagają w klonowaniu, kiełkowaniu i ukorzenianiu się roślin. Wśród proponowanych akcesoriów dostępne są również specjalne grzejniki i maty izolacyjne. Sprzęt pozwala na równomierne podgrzewanie podłoża uprawy i stymulowanie rozwoju systemów korzeniowych sadzonek i szczepek. Sprzedajemy pojedyncze akcesoria i zestawy ukorzeniaczy. Postaw na sprawdzone akcesoria, które sprzedaje sklep ogrodniczy Tanie Uprawianie!

Artykuły do uprawy i pielęgnacji sadzonek – zróżnicowany asortyment w super cenie

Aby klonowanie i ukorzenianie roślin było skuteczne warto korzystać z markowych produktów. W naszej ofercie otrzymasz:

  • szklarenki wyposażone w cyfrowy termostat z regulacją temperatury,

  • boostery, które są silnymi stymulatorami wspomagającymi procesy ukorzeniania się,

  • wymienne kostki z otworami wykonane z materiałów organicznych, które pozwalają na wygodne umieszczenie pojedynczej sadzonki,

  • zestaw ukorzeniaczy w postaci płynnych nawozów,

  • preparaty chroniące małe sadzonki przed szkodliwymi grzybami i bakteriami,

  • żele do klonowania,

  • krążki pelletowe do upraw glebowych, kokosowych i hydroponicznych.

Ukorzeniacz zawierający hormony wzrostu i wodoodporny pojemnik do rozmnażania roślin – to kolejne artykuły, które kupisz w atrakcyjnej cenie.

Artykuły do klonowania, wysiewu, pikowania, kiełkowania – stwórz własny zestaw propagacji roślin

W naszym growshopie znajdziesz akcesoria i zestawy, które zapewnią Twoim sadzonkom optymalne warunki do wzrostu i rozwoju. Te propagatory zagwarantują wysiewanym nasionom, szczepkom i sadzonkom właściwą temperaturę, wilgotność, substancje odżywcze. Dzięki nim ukorzenianie i klonowanie będzie silne, trwałe i mocne.

Chcesz zapewnić właściwe środowisko do rozwoju dla posadzonych ziół czy kwiatów? Postaw na produkty renomowanych producentów, które zamówisz w naszym growshopie. Dzięki prezentowanym ukorzeniaczom, propagatorom i preparatom stworzysz wydajny i efektywny zestaw do wysiewu, pikowania i kiełkowania roślin!

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 7 ocen