Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Dwutlenek węgla - gaz CO2 dla roślinWszystkie uprawy wymagają stworzenia odpowiedniego środowiska. Efektywne plony zależą od właściwego nawadniania, dostarczania odżywczych składników pokarmowych oraz dostatecznej ilości światła. Ważną rolę odgrywa również dwutlenek węgla, który jest odpowiedzialny za rozmiary i jakość plonów. Do dystrybucji CO2 dla roślin w trakcie uprawiania indoorowego proponujemy sprawdzone generatory. W naszym ogrodniczym growshopie kupisz również kontrolery, reduktory butlowe z manometrami oraz akcesoria montażowe.

Dystrybucja dwutlenku węgla – postaw na sprawdzone generatory CO2 dla roślin

Intensywność fotosyntezy uzależniona jest od ilości dwutlenku węgla w powietrzu. Większe stężenie tego związku prowadzi do zwiększenia masy roślin. W sklepie Tanie Uprawianie przygotowaliśmy szeroki wybór akcesoriów do produkcji, dystrybucji i pomiarów CO2. W ciągłej sprzedaży są:

  • maty,

  • tabletki,

  • smart bagi,

  • boostery z pompką i wężykiem.

Powyższe generatory są niezbędne do hodowli w światło- i wodoszczelnych namiotach. Dystrybucja dwutlenku węgla jest sprawna i bezpieczna. Dzięki nim zapewnisz odpowiednią ilość CO2 roślinom hodowanym na różnych podłożach, zarówno w growboxie, jak i propagatorze czy domowej szklarence. To tanie, proste i skuteczne rozwiązanie w uprawianiu indoorowym.

Urządzenia do produkcji i pomiaru dwutlenku węgla – niezbędny sprzęt do uprawiania roślin w systemie indoor

Oferowane w growshopie generatory do dystrybucji CO2 to sprawdzone i bezpieczne akcesoria. Artykuły są potrzebne do ogrodniczych hodowli w pomieszczeniach zamkniętych. W korzystnej cenie zamówisz również kontroler dwutlenku węgla. Miernik jest łatwy w obsłudze i pozwala na sprawdzenie poziomu stężenia tego nieorganicznego związku chemicznego potrzebnego do wzrostu sadzonek. Do wyboru są urządzenia  analogowe i elektroniczne. Te drugie są wyposażone w czytelne wyświetlacze.

Zapraszamy serdecznie do zakupów. Dla wszystkich osób zaczynających swoją przygodę z uprawianiem roślin w specjalnych namiotach zapewniamy profesjonalne wsparcie!

Średnia ocena: 4.8 (86%)
Na podstawie: 3 ocen