Kategorie
W promocji
CENTURIONPRO - TRIMMER 3.0
110 500,00 zł 130 000,00 zł
Lumatek LED Zeus 1000W PRO
7 564,15 zł 8 899,00 zł
NIDOPRO KOMPUTER DOZUJĄCY NAWOZY
5 949,15 zł 6 999,00 zł
Wszystkie wyprzedaże
Nasze sklepy
Blog

Doniczki materiałowe i z tkaninyPrezentowane artykuły to funkcjonalne i praktyczne akcesoria do upraw roślin w systemie outdoor/indoor. W katalogu znajdziesz szeroki wybór materiałowych doniczek. Wykonane z wysokiej jakości elastycznej geowłókniny zapewniają sadzonkom dobre warunki do wzrostu. Donica z tkaniny i oddychającego materiału to świetna alternatywa dla plastikowego pojemnika. W growshopie kupisz modele owalne i kwadratowe, z rączkami i bez uchwytów. Różne pojemności (od kilku do kilkudziesięciu litrów) pozwolą Ci na dopasowanie produktów do aktualnych potrzeb i wielkości ogrodu. Mamy świetne ceny – dlatego zachęcamy do składania zamówień!

Materiałowe doniczki oddychające – jakie mają zalety?

Wśród najważniejszych atutów, jakie oferują materiałowe doniczki oddychające z tkaniny, należy wymienić:

  • dobre właściwości drenażowe, filtracyjne, separacyjne,

  • odporność na promieniowanie UV, pleśń, bakterie, co zapobiega gniciu sadzonek,

  • brak gromadzenia się wody na dnie donicy – jej nadmiar swobodnie przenika przez materiał na zewnątrz,

  • równomierne napowietrzanie systemu korzeniowego,

  • elastyczną, miękką konstrukcję, która umożliwia roślinie optymalne dopasowanie się do wielkości akcesoriów z tkaniny.

Kolejną zaletą jest przyjazność dla środowiska i ekosystemu. Każda oddychająca doniczka materiałowa nadaje się do recyklingu. Nieużywaną można złożyć na płasko, co jest przydatne podczas przechowywania czy transportu. Eleganckie wykończenie materiału sprawia, że artykuły będą stanowić ozdobę tarasu lub ogrodu.

Donice z oddychającej tkaniny – stwórz dobre warunki do rozwoju roślin

Zaprezentowane właściwości produktów z tkaniny pozwalają na stwierdzenie, że dodatki z materiału oddychającego zapewniają uprawom dobre warunki rozwojowe. Rośliny posadzone w takich donicach szybko się adaptują. Ich systemy korzeniowe są chronione zarówno przed wilgocią, jak i przesuszeniem się.

Proponujemy wyroby pochodzące od najlepszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami atrakcyjnej cenowo i zróżnicowanej asortymentowo oferty różnorodnych pojemników.

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 6 ocen