Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

Samouczek- ważne definicje

Samouczek- ważne definicje

Growshop- jest to sklep z profesjonalnym sprzętem do uprawy roślin. Growshop posiada w ofercie, specjalistyczne nawozy, growboxy czyli namioty uprawne,
oświetlenie do roślin w tym HPS, MH, LED, CFL, profesjonalne filtry węglowe oraz systemu wentylacji, ziemie i inne podłoża. Praktycznie wszystko co jest
niezbędne do przygotowania pomieszczenia uprawnego lub przygotowania podłoża do uprawy outdoor. Najpopularniejszy i największy growshop w Polsce to TanieUprawianie.pl


Seedbank- jest to sklep z nasionami marihuany. Może działać stacjonarnie i/lub internetowo. Seedbanki w swojej ofercie posiadają, nasiona marihuany.
Feminizowane- czyli takie z których otrzymujemy pokolenie wyłącznie żeńskie. Regularne- czyli osobniki z tych nasiona mogą być męskie i żeńskie. 
Wyróżniamy także 3 genotypy konopi indyjskiej:
1. Sativa- charakteryzuje się dłuższym czasem kwitnienia, znaczną wysokością, działaniem pobudzającym (w tym wszystkie Haze)
2. Indica- charakteryzuje się krótszym czasem kwitnienia, nizszym wzrostem co nie oznacza, że mniejszym plonem, działaniem usypiającym (w tym wszystkie Kush)
3. Ruderalis- czyli rośliny autokwitnące, charakteryzują się szybkim czasem dojrzewania niezależnym od ilości/długości trwania dostępnego światła. 
Mają najsłabsze działanie ze wszystkich genotypów, a także występuje charakterystyczne "zamulenie" po spożyciu, zbliżone do Indica ale jednak mniej przyjemne.
Są często wybierane przez komercyjnych plantatorów, że względu na to, że pozwalają oszczędzić minimalnie tydzien w okresie od wykiełkowania do ścięcia.

Growbox- jest to namiot uprawny służący do uprawy rośliny w warunkach domowych. Najpopularniejsze rozmiary to 120x120x h200 lub 240x120x200, są także dostępne
modele dla mikro plantatorów np 40x40x120 lub 60x60x140. W polsce jest dostępnych kilka firm produkujących namioty, oto nasz typ wg jakości:
1. Secret Jardin- duży wybór, najpewniejsze namioty z idealnie rozwiązanym systemem zamków
2. Diamond Room- polska marka, polska firma. Dobre jakościowo namioty w przystępnych cenach
3. Homebox- Drogie, dostępne tylko w wersji white, źle rozwiaąany system zamków, pojedyńcze dno. Wykończenie solidne.

2komentarzy

 • Avatar
  jankey
  Nov 14, 2018

  kupie u was nasiona i nawozy do ich uprawy ??

  • Avatar
   TanieUprawianie.pl
   Dec 5, 2018

   Witam, na chwilę obecną posiadamy nasiona z działu NASIONA w naszym sklepie tj: banan, rojniki, bawełna. Niedługo poszerzymy oferte. Jeśli chodzi o nawozy to jak najbardziej. Posiadamy bardzo szeroką ofertą profesjonalnych nawozów.

Zostaw komentarz

wszystkie pola wymagane

imię
E-mail: (Not Published)
komentarz
wpisz kod

Producenci

Najczęściej kupowaneGrowshop

Informacja

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kategorie