Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdańsk: 533 359 025

Dinafem - problemy firmy

Dinafem - problemy firmy

Brak nasiona DINAFEM oraz końcówki z HUMBOLDT, dlaczego?

Mniej więcej w czerwcu 2020r. zamknięta została największa na świecie hurtownia nasion, a zarazem producent nasion marki DINAFEM oraz współproducent/dystrybutor marki HUMBOLDT.

Powodem jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, mogło być aresztowanie kilku członków firmy, pod zarzutem "prania brudnych pieniędzy" przez hiszpańską policje.

Sprawa trwa już 9 miesięcy i nadal nie wiemy, jak się skończy. W związku z tym pojawiło się kilka problemów, między innymi dostępność nasion DINAFEM.

Pierwsze miesiące od zamknięcia słynnego producenta nie były najgorsze- wciąż wiele hurtowni posiadało te nasiona w swoich stanach.

Obecnie jednak praktycznie żadna europejska hurtownia nie ma nasion DINAFEM lub ma tylko odmiany CBD lub inne bardzo mało popularne.

W naszym sklepie pozostało na szczęście jeszcze kilka odmian m.in. Critical 2.0 Autoflowering różne opakowania, Critical Jack, etc.

Jeżeli sytuacja się zmieni będziemy was na bieżąco informować.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z innych znanych i sprawdzonych firm np Barney's Farm, Female Seeds, Sweet Seeds lub MegaNasiona.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.93 / Na podstawie: 5 ocen

Zostaw komentarz

wszystkie pola wymagane

imię
E-mail: (Not Published)
komentarz
wpisz kod

Producenci

Najczęściej kupowaneInformacja

Growshop

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kategorie

Baza wiedzy

Polecane produkty