Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdańsk: 533 359 025

Zadbaj o czystą wodę dla swoich roślin! Filtry odwróconej osmozy

Zadbaj o czystą wodę dla swoich roślin! Filtry odwróconej osmozy

Filtry osmotyczne początkowo używane były tylko przez wojsko, by w warunkach polowych pozyskać czystą wodę. Teraz ta technologia służy nam i naszym uprawom. Oczywiście filtry uległy znacznej zmianie i są ciągle udoskonalane.

W nowoczesnych filtrach tak zwana membrana osmotyczna jest w stanie usunąć nawet pojedyncze jony,bakterie, wirusy, cząsteczki o wielkości do 0,0005 mikrona. Cała metodyka odwróconej osmozy oparta jest o specjalne membrany osmotyczne, które składają się z układu cienkich błon filtrujących. Membrana osmotyczna powinna być poprzedzona filtrem węglowym, ponieważ jest podatna na zużycie poprzez adsorpcję chloru. Dlatego taki zestaw składać się będzie z co najmniej dwóch filtrów.


Filtry odwróconej osmozy świetnie nadają się do uprawy roślin ( taka woda jest dobra do podlewania, a wręcz niezbędna do upraw hydroponicznych i aeroponicznych ), akwarystyki jak i celów spożywczychSystem odwróconej osmozy zapewnia przy uprawach hydroponicznych i aeroponicznych czystość wody”: brak kamienia zatykającego przewody, chloru oraz wielu innych szkodliwych substancji chemicznychDzięki przefiltrowanej wodzie mamy mniej problemu z utrzymaniem właściwego poziomu pH, a to przekłada się bezpośrednio na zdecydowanie szybszy rozwój roślin. Dotyczy to również pomiarów EC, których nie da się wykonać poprawnie stosując wodę kranową lub nawet źródlaną.

Dla przykładu poniższy zestaw zakupić można w naszym w sklepie

PRZYPOMINAMY O ZMIANIE ADRES SKLEPU W GDAŃSKU GROWSHOP MORENA PRZENIESIONY NA ADRES PELCZARA 14/1 !!!

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.92 / Na podstawie: 4 ocen

Zostaw komentarz

wszystkie pola wymagane

imię
E-mail: (Not Published)
komentarz
wpisz kod

Producenci

Najczęściej kupowaneInformacja

Growshop

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kategorie

Baza wiedzy

Polecane produkty