Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

BIOTABS - NAWÓZ ORGANICZNY W TABLETKACH O WOLNEJ ROZPUSZCZALNOŚCI

BIOTABS - NAWÓZ ORGANICZNY W TABLETKACH O WOLNEJ ROZPUSZCZALNOŚCI

BIOTABS dostarcza roślinie 100% związków odżywczych, których spodziewać się można po nawozach organicznych, aby utrzymać rośliny bardzo zielone i zdrowe przez cały cykl!

 

Produkty firmy Biotabs:

- Są wolne od nasion chwastów, patogenów i nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie.

- Posiadają certyfikaty które dopuszczają je do stosowania w uprawach ekologicznych (Rozporządzenie (WE) 834/2007) oraz są przyjazne dla środowiska.

- Zawierają wysokiej jakości grzyby i bakterie z gatunków mikoryzowych oraz trichoderma. Są one bardzo przydatne, wchodzą w symbiozę z roślinami, skutecznie zwiększając zasięg korzeni! Co prowadzi do wzrostu zdolności      absorpcji korzeni aż o 700%, co za tym idzie zwiększa się wchłanialność wody oraz pożywki przez rośliny. I co równie ważne, skutecznie wypełniają przestrzeń w doniczce, żyjąc w strefie korzeniowej, zostawiając znacznie mniej   możliwości dla zagrożeń typu patogeny. Poprzez dodanie dużych ilości użytecznych grzybów glebowych i bakterii, wzmacniasz swoje rośliny, które dzięki temu są o wiele bardziej odporne na stres, choroby, zakażenia czy susze.

- Jest to chyba najprostszy, a przy okazji bardzo wydajny nawóz do uprawy jaki kiedykolwiek wyprodukowano!

- Mają tą zaletę, że nie trzeba sprawdzać PH wody przy podlewaniu, flora bakteryjna zawarta w nawozach i tabletkach sama je ustabilizuje w podłożu glebowym!

-zawiera: mączka kostna, mączka z krwi, piór, mączkę z ryb, naturalny kwas humusowe, pożyteczne bakterie glebowe i formuła zwłoczny azotu. 

Tabletki o powolnym uwalanianiu składników odżywczych, mogą być wykorzystywane do wszystkich rodzajów kwiatów, warzyw, ziół, krzewów i drzew.

 

 

DAWKOWANIE:

- Zastosuj jedną tabletkę BioTabs na 5 litrowy pojemnik, dwie tabletki na 10 litrowy, trzy tabletki na 20 litrowy lub 5 tabletek na 50 litrowy pojemnik. Wciśnij BioTabs na głębokość 5cm w ziemi.

 

źródło : http://www.e-green-garden.pl

Zostaw komentarz

wszystkie pola wymagane

imię
E-mail: (Not Published)
komentarz
wpisz kod

Producenci

Najczęściej kupowaneGrowshop

Informacja

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kategorie