Katowice: 537 334 360 Wroclaw: 535 359 025 Warszawa: 536 958 778  Gdansk: 533 359 025

Nawozy Remo - wysoka jakość w niskiej cenie

Nawozy Remo - wysoka jakość w niskiej cenie

Amerykańskie nawozy REMO to stosunkowo nowa marka produkująca nawozy, jednak jakością dorównują najlepszym jak np. Advanced Nutrients, których obecnie nie ma na rynku. Popularne głównie w USA, Kanadzie, UK i Holandii. Oferują bardzo dobrą jakość produktów za niską cenę.

Remo przenosi swoje ogromne doświadczenie do firmy Remo Nutrients, tworząc 8 produktów, które oferują kompletny system witamin, składników mineralnych i ekstraktów, które rośliny potrzebują, aby osiągnąć maksymalny potencjał wzrostu. Dzięki zastosowaniu farmaceutycznych składników nasz system otwiera potencjał wzrostu Twojego ogrodu w maksymalnym stopniu.

Micro, Grow i Bloom firmy Remo zapewniają jakość i prostotę Twojego ogrodu. Ta mieszanka makro i mikroelementów zapewnia Twoim roślinom podstawę potrzebną do osiągnięcia maksymalnej wydajności. Minerały o czystości farmaceutycznej, zapewniają odpowiednią konsystencję i równowagę pH.

Wspaniała formuła VeloKelp jest bogata w witaminy i ekstrakty z wielu wodorostów, zaprojektowane specjalnie, by wspierać kwitnący ogród. Można go stosować na wszystkich etapach wzrostu, jednak VeloKelp jest najbardziej korzystny podczas wczesnego rozwoju rośliny.

Rozmnażanie: Promuje energiczny rozwój korzeni i pomaga w zmniejszeniu szoku przeszczepu. Cykl wegetatywny: Pomaga w generowaniu nowych pędów.

Cykl kwitnienia: wspomaga pobieranie składników odżywczych.

VeloKelp może być stosowany jako dodatek lub spray na liście.

W przypadku klonowania unikalna formuła Remo Roots natychmiast zamyka cięcie i nasyca obszar wieloma związkami korzeniowymi.

AstroFlower został specjalnie opracowany, aby uzupełnić nasze produkty odżywcze Micro, Grow i Bloom. Ta precyzyjna mieszanka substancji organicznych skierowana jest na obszary Twojej rośliny, które kontrolują rozwój pąków i pomagają w produkcji olejków eterycznych i aromatów oraz zwiększają siłę działania.

MagnifiCal jest super chelatowany, co powoduje szybsze wchłanianie do twoich roślin. Formuła została specjalnie opracowana, aby przyspieszyć wchłanianie i może zacząć wpływać na rośliny w ciągu kilku godzin po użyciu.

Nature’s Candy to wyjątkowa mieszanka węglowodanów i aminokwasów, która jest niezwykle korzystna na wszystkich etapach rozwoju roślin. Wielorakie odmiany cukru pomagają w odżywianiu pożytecznych bakterii i grzybów w strefie korzeniowej, a aminokwasy pomagają w poprawie poboru składników pokarmowych i mikroorganizmów.

Kalkulator dawkowania dostępny TUTAJ

Zostaw komentarz

wszystkie pola wymagane

imię
E-mail: (Not Published)
komentarz
wpisz kod

Producenci

Najczęściej kupowaneGrowshop

Informacja

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kategorie