• -10%
LUMATEK ATS 200W LED
  • LUMATEK ATTIS 200W LED
  • LUMATEK ATTIS 200W LED
  • LUMATEK ATTIS 200W LED

LUMATEK ATS 200W LED

Lumatek Attis to seria świateł LED z pełnym spektrum działania


1 639,00 zł 1 475,10 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.7 (84%)
Na podstawie: 6 ocen

Dzięki postępowi w technologii i wydajności opraw, wysokiej jakości oświetlenie ogrodnicze LED jest obecnie wiarygodną opcją oferującą znaczny zwrot z inwestycji. Ogrodnicze rozwiązania Lumatek z pełnym spektrum LED równoważą jakość światła (spektrum) z ilością światła (intensywnością i czasem trwania) wystarczającą do zapewnienia oświetlenia z jednego źródła dla całego cyklu wzrostu, od okresu wegetacji po okres kwitnienia.

Lumatek ATS to seria świateł LED z pełnym spektrum działania, w którym znajdują się górne diody LED LUMLED i sterowniki Lumatek. Ta lekka oprawa jest dostępna w wersjach 300 W (powierzchnia 1 m2) i 200 W (powierzchnia 0,8 m2) i jest idealna jako jednostkowe lub uzupełniające oświetlenie do uprawy, w celu rozmnażania, wegetacji i kwitnienia okresów upraw wewnętrznych.  

Szereg diod LED tworzy równomierny rozsył światła w niewielkiej odległości od plonu, umożliwiając dobrą rozświetlenie bez punktów zapalnych i nadmiernego ciepła. Innowacyjny radiator i zastosowanie pasywnej konwekcji wyeliminowało potrzebę stosowania wentylatora, zmniejszając poziom hałasu i znacznie zwiększając żywotność urządzenia, ponieważ nie ma ruchomych części.  

ATS jest wysoce wydajną oprawą oświetleniową z modelem 200 W, wytwarzającą 460 µmol / s PPF cultivators przy skuteczności 2,3 µmol / J (wydajność oprawki) i idealną do uprawy o powierzchni 0,8 x 0,8 m.  

Pełne spektrum  
Rozwiązania Lumatek LED do oświetlenia rosną wykorzystują mieszankę białych, ciemnoczerwonych i dalekiej czerwieni diod LED, aby wytworzyć wysoce wydajne źródło światła zostało skalibrowane w celu zapewnienia wysokiej intensywności, stabilności i równomiernej mocy wyjściowej dla optymalnej absorpcji światła

Poprzednie generacje lamp LED do uprawy wykorzystywały mieszaninę niebieskich i ciemnoczerwonych diod LED, aby celować w szczyt absorpcji chlorofilu. Chociaż rozwiązania te działały odpowiednio, brakowało im ważnych widm dla wysokiej jakości wzrostu roślin, brakowało penetracji przez gęste szczyty roślin  i zapewniało słabą widoczność do kontroli i utrzymywania pomieszczeń do uprawy.  

Chłodzenie pasywne  
Innowacyjny projekt i postęp w technologii LED firmy Lumatek spowodowały, że stosowane diody LED o dużej mocy dzięki pasywnemu chłodzeniu konwekcyjnemu. Konstrukcja, która nie zawiera wentylatorów oznacza brak ruchomych części, dzięki czemu oprawy LED Lumatek są wyjątkowo wytrzymałe, o długiej żywotności i działają cicho.

W skład zestawu wchodzą
-1 x ATS 200W LED
-1 x Kabel zasilający
-2 x wieszaki na kable
-1 x Instrukcja

 

Skuteczność: 2,3 µmol / J
PPF: 460 µmol / s
Napięcie wejściowe: 220–240 V, 50–60 Hz
Pobór mocy: 200 W
Powierzchnia oświetlenia: 0,8 x 0,8 m
Żywotność: 60 000 godzin
Dystrybucja światła: 110 °
Źródło światła: LUMLED Diody
Możliwość przyciemniania: 20% -40% -60% -80% -100%
Waga: 3,9 kg
Wymiary: 508 x 508 x 86 mm
Spektrum: pełne spektrum +

Specyficzne kody

Produkty powiązane