• -10%

SANlight Lampa LED S4W 140w

2 650,00 zł 2 385,00 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 5 ocen

SANLIGHT S4W LED - Maksymalna wydajność i elastyczność dużych obszarów !

Moduł SANlight S4W LED to elastyczne i profesjonale oświetlenie roślin, które ustanawia zupełnie nowe standardy. Połączenie wysoce efektywnie wytwarzanego światła, wydajności fotosyntezy oraz optymalne rozmieszczenie generowanego światła , gwarantuje najlepsze rezultaty dla roślin.

Sprawny i mocny- Drugą największą zaletą tego modułu LED jest to, że S4W koncentruje się na maksymalnej wydajności światła w połączeniu z jak najmniej zużytą energią elektryczną. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokowydajnych diod LED (Osram) i najlepszego wyboru wysokiej klasy konwerterów energii. W połączeniu z wyrafinowanym zarządzaniem termicznym jeden moduł S4W dostarcza  >300 mikro moli na sekundę (strumień fotonów) przy całkowitym zużyciu mocy 140W.

Nie marnujemy fotonu - specjalnie dla S4W zostały zaprojektowane obiektywy wtórne które kierują ostre światło w bardzo skuteczny sposób na rośliny. Gdy S4W stosowany jest  pomieszczeniach zamkniętych upraw,  fotony nie są marnowane na ścianach bocznych. Cała moc świetlna świateł S4W sięgnie rośliny drogą bezpośrednią tj. bez strat.

Długotrwały - kolejną niesamowitą zaletą SANLIGHT S4W LED jest niezwykła trwałość. Średnia długość życia w S4W to ok. 80.000 h. To równa się okresowi 9 lat przy całodobowej pracy. Gwarancja na produkt wynosi 3 lata. Jeśli, co mało prawdopodobne, dojdzie do jakiejś wady to austriacka fabryka SANlight naprawi twój S4W szybko.   

Dobrze zabezpieczony - soczewka wtórna tworzy najlepszą ochronę wysokiej jakości LED’ow. To sprawi, że światło jest bardziej wytrzymałe i powoduje długą i bezobsługową żywotność. Brud może być łatwo usunięty Bezpieczny – światła w S4W zasilane są bardzo niskim woltażem oznacza, to że wszystkie elementy elektroniczne podłączone do zasilania są w pełni bezpieczne i nie powinny powodować żadnego porażenia prądem.

Modułowy -Jedną z największych zalet SANLIGHT S4W jest możliwość  dowolnej rozbudowy systemu oświetlenia dzięki dołączaniu dodatkowych modułów. Jest to świetne rozwiązanie ponieważ w bardzo prosty sposób można regulować natężenia światła do aktualnych wymagań roślin i odpowiedniego stadium wzrostu. Ponadto każdy rozmiar i kształt powierzchni uprawy mogą być oświetlone. Każdy moduł ma osobny zasilacz. Wymiary modułu:  94 cm x 8cm x 4cm Przykładowe użycie:  1 Lampa LED S4W pokrywa powierzchnię 120cmx40cm przy wysokości 15cm. Do Box’a o wymiarach 100X100 – 3xS4W

Chłodzony pasywnie Moduł S4W jest chłodzony pasywnie, a więc jest bezgłośny i bezobsługowy. W zależności od temperatury otoczenia rozproszone ciepło powyżej modułów LED może być usunięte lub poddane recyklingowi i transportowane np. wentylatorem wobec roślin.

Przyszłościowy - Technologia LED jest stale ulepszana. Oferujemy przyjazne dla środowiska usługi aktualizacji. Jest to opłacalny sposób na utrzymanie systemu na bieżąco, bez konieczności inwestowania w nowe oświetlenie.   

100% Made in Austria - Badania wyrobów, rozwój i produkcja są z dumą wykonywane w Austrii a filozofia biznesu koncentruje się na współpracy z lokalnymi firmami z wykorzystaniem zasobów lokalnych. Gwarantujemy najwyższą jakość i doskonałą obsługę klienta.  

Bez cieni - Twoje rośliny są oświetlone przez wiele źródeł światła z kilku stron. Cienie więc praktycznie  nie ma, a maksymalna powierzchnia liści jest oświetlona. W ten sposób roślina gromadzi i wykorzystuje więcej światła.  

Pełne spektrum - Nie tylko tempo fotosyntezy określa zdrowy, istotny wzrost roślin i obfite plony, ale także równowagę hormonalną, S4W został zaprojektowany do naśladowania naturalnego spektrum emitowanego przez słońce. emituje światło o widmie ciągłym w zakresie od 400nm do 730nm długości fali.    

Specyficzne kody