• -10%

EMERALD HARVEST STURDY STALK 950ML

121,99 zł 109,79 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.8 (86%)
Na podstawie: 10 ocen

Emerald Harvest - Sturdy Stalk

Poprawia integralność strukturalną

Sturdy Stalk zawiera obfite źródło krzemionki, która zagęszcza łodygi i wzmacnia gałęzie, pozwalając im utrzymać większą wagę. Czyni to, działając na każdą komórkę indywidualnie, wzmacniając ich zewnętrzne ściany. Silniejsze ściany komórkowe powodują, że rośliny są silniejsze, więc możesz spodziewać się poprawy tempa wzrostu i większych plonów.

  • Część gamy Emerald Harvest - najlepszej marki odżywczej w Kalifornii

  • Substancja występująca naturalnie w glebie

  • Wzmacnia pojedyncze ściany komórkowe dla wszechstronnych silniejszych roślin

  • Zwiększa produkcję chlorofilu dla lepszej fotosyntezy

  • Podnosi pH twojego zbiornika składników odżywczych

  • Poprawia odporność roślin na szkodniki i choroby

  • Zapewnia wyjątkowe rezultaty we wszystkich typach podłoży, czy to hydroponicznych, aeroponicznych, kokosowych czy glebowych

 

Jak działa Sturdy Stalk

Sturdy Stalk działa poprzez wzmocnienie ścian poszczególnych komórek roślinnych. Daje to większą wytrzymałość mechaniczną całej roślinie. Pomyśl o komórkach jako o cegle w konstrukcji, a o ścianach jako o cemencie. Mocniejszy cement w naturalny sposób toruje drogę do wyższego poziomu integralności strukturalnej. Tworzy to rośliny, które są w stanie lepiej wytrzymać ciężar niezwykle ciężkich owoców i są mniej zależne od zewnętrznych siatek podtrzymujących itp.

Właściwości poprawiające strukturę Sturdy Stalk działają również przeciwko szkodnikom i chorobom - owadom znacznie trudniej jest wnikać w liście, a rośliny stają się odporne na ciągłe zagrożenia ze strony patogennych bakterii i grzybów, a także na negatywne zmiany w środowisku.

Krzem zwiększa również poziom chlorofilu w roślinie. Chlorofil jest niezbędny do fotosyntezy - procesu, w którym energia świetlna jest wykorzystywana do pobierania CO2 z otaczającej atmosfery i rozkładania go na części składowe węgla i tlenu. Węgiel jest używany do produkcji ważnych cukrów, a tlen jest następnie uwalniany jako produkt uboczny. Poprawiając tempo fotosyntezy, można radykalnie przyspieszyć wzrost roślin, więc można rozsądnie spodziewać się poprawy jakości i wielkości produktu końcowego. Krzem pomaga również roślinom regulować utratę wody.

Jak używać Sturdy Stalk

Krzem jest dodatkiem, który można stosować od momentu rozwinięcia korzeni przez sadzonki lub do ostatnich etapów kwitnienia (tuż przed spłukiwaniem). Dodaj go w ilości 1,3 ml na litr pożywki na dwa tygodnie przed zbiorem. Kopię tabeli Emerald Harvest można znaleźć, klikając łącze poniżej tego opisu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich odżywek, boosterów i dodatków, nigdy nie mieszaj ich razem w skoncentrowanej formie (tj. Prosto z butelki). Zawsze dodawaj każdy składnik odżywczy, wzmacniacz lub dodatek do zbiornika lub podawaj wodę po kolei, dobrze wymieszaj roztwór, aby go wymieszać przed dodaniem następnego.

Gwarantowana analiza: 0-0-1

Specyficzne kody