• -10%

EMERALD HARVEST KING KOLA 950ML

156,99 zł 141,29 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.6 (82%)
Na podstawie: 6 ocen

Emerald Harvest - King Kola

Wspomaga intensywny rozwój kwiatów i pęcznienie owoców

King Kola to potężny wzmacniacz, który wydobywa z Twoich roślin to, co najlepsze w fazie kwitnienia. Pomaga przyspieszyć przejście z wegetacji na kwitnienie, zwiększa liczbę miejsc kwitnienia i powoduje pęcznienie owoców. Czyni to poprzez dostarczanie roślinom zastrzyku fosforu i potasu, dwóch niezbędnych makroskładników odżywczych, które odgrywają liczne role we wzroście i rozwoju roślin.

  • Należy do gamy Emerald Harvest - najlepszych w Kalifornii

  • Zapewnia niesamowite rezultaty przez całą fazę kwitnienia

  • Przyspiesza wczesny rozwój kwiatów, budując solidne fundamenty

  • Zawiera bogate źródło białka konopi (które pomaga w chelatowaniu, dzięki czemu składniki odżywcze są bardziej dostępne)

  • Sformułowany po latach badań i rozwoju

  • Daje niesamowite rezultaty w każdym podłożu lub systemie

 

Jak działa King Kola

King Kola to wzmacniacz PK, który zapewnia wyjątkowe rezultaty przez całą fazę kwitnienia. Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiednio dostosować dawkę, zaczynając od niskiego poziomu i zwiększając ją w miarę postępów w żniwach. Po prostu upewnij się, że zmniejszysz dawkę w drugim do ostatniego tygodnia kwitnienia i całkowicie przestań w ostatnim tygodniu płukania.

Możesz zacząć go używać, gdy tylko przestawisz cykl światła na 12/12. Dodanie King Kola na tym etapie powoduje, że rośliny przechodzą ze wzrostu wegetatywnego do „trybu kwitnienia” tak szybko, jak to możliwe. Im szybciej to się stanie, tym szybciej uzyskasz czas zbiorów! Dobra wiadomość jest taka, że ​​King Kola również kładzie solidne fundamenty w tym procesie. Czyni to poprzez zwiększenie liczby formacji kwiatowych w całej roślinie. To otwiera drogę dla późniejszej większej ilości owoców.

Gdy przechodzisz przez etapy kwitnienia i zwiększasz dawkę, twoje rośliny otrzymują zwiększoną dawkę fosforu i potasu, dwóch makroskładników odżywczych, które powodują, że owoce wyraźnie pęcznieją, co prowadzi do większych i lepszych zbiorów.

Jak korzystać z King Kola

Dodaj King Kola do swojego zbiornika wraz z innymi składnikami odżywczymi. Zacznij go używać po przełączeniu na cykl oświetlenia 12/12. Rozpocznij od dawki 1 ml na litr i zwiększaj do 3,1 ml na litr w połowie kwitnienia (tygodnie 4-5 w cyklu 9-tygodniowym). Od tego momentu zacznij zmniejszać dawkę, kończąc całkowicie na ostatni tydzień płukania. Kopię tabeli paszy Emerald Harvest można znaleźć, klikając łącze poniżej tego opisu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich odżywek, boosterów i dodatków, nigdy nie mieszaj ich razem w skoncentrowanej formie (tj. Prosto z butelki). Zawsze dodawaj każdy składnik odżywczy, wzmacniacz lub dodatek do zbiornika lub podawaj wodę po kolei, dobrze wymieszaj roztwór, aby go wymieszać przed dodaniem następnego.

Idealny zakres pH po zmieszaniu składników odżywczych wynosi od 5,8 do 6,3. Utrzymuj temperaturę wody między 18 ° a 21 °, w razie potrzeby używając chillera.

Gwarantowana analiza: 0,3-2-3

Specyficzne kody