• -15%
GHE BIOPONIC MIX 10GR, STYMULATOR SYSTEMU OHCRONNEGO ROŚLIN, TRICHODERMA
  • GHE BIOPONIC MIX 10GR, STYMULATOR SYSTEMU OHCRONNEGO ROŚLIN, TRICHODERMA

GHE BIOPONIC MIX 10GR, STYMULATOR SYSTEMU OHCRONNEGO ROŚLIN, TRICHODERMA

21,18 zł 18,00 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.5 (80%)
Na podstawie: 4 ocen

Sub Culture (dawna nazwa: BioMagix) jest stosowany w każdym rodzaju uprawy (Gleba, Hydro, Kokos) w strefie korzeniowej do eliminowania patogenów i poprawienia rozpuszczalności materii organicznej w roztworze, zwiększa siły Twoich roślin, Tworzy barierę ochrooną wokół korzeni i eliminuje choroby korzeni. -SubCulture pozwala na prowadzenie w 100% ORGANICZNYCH upraw HYDROPONICZNYCH w połączeniu z odpowiednimi nawozami organicznymi (tzw. Bioponika)- Dawkowanie: 10 g/100 litrów wody. Co 6 do 8 tygodni.

Stosowanie: 

Na substracie wilgotnym jak włókno kokosowe, wełna mineralna lub perlit: Po prostu dodać bezpośrednio do substratu . Na nagie korzenie lub na granulat ceramiczny: Stosować Bio Filtr + Bio Stars, który zapewni mikroorganizmom odpowiednie środowisko do życia i rozwoju. Stosować roztwór odżywiający 10 g/100 I. Co 6 do 8 tygodni. 

Bez względu na to, czy mikroorganizmy zostały wprowadzone w BioFiltre czy bezpośrednio w podłoże, będą się rozwijać w substracie, jeżeli tylko ich środowisko jest odpowiednio napowietrzone i wilgotne. Odpowiednia temperatura i poziom pH mają duże znaczenie dla zapewnienia im dobrych warunków rozwoju. Im lepsze warunki mają mikroorganizmy, tym lepiej będzie odżywiona roślina. 
Ważna uwaga: znaczący spadek pH jest sygnałem alarmowym oznaczającym śmierć dużej ilości mikro­ organizmów. W takim przypadku ważne jest znalezienie przyczyny takiego stanu rzeczy i zastąpienie ich nowymi BM lub SubCulture. BM i SubCulture to dwa rozmaite produkty. SubCulture jest stosowany w strefie korzeniowej do eliminowania patogenów i poprawienia rozpuszczalności materii organicznej w roztworze. BM jest używany tylko do rozkładu materii organicznej. Jeżeli został już zastosowany SubCulture, nie jest potrzebny BM.

Specyficzne kody