• Wyprzedaż!
  • -30%
ZESTAW LUMII SOLAR 315W CMH SET GRO
  • ZESTAW LUMII SOLAR 315W CMH SET GRO

ZESTAW LUMII SOLAR 315W CMH SET GRO

Komplet - zasilacz, odbłyśnik i lampa. Może być stosowany jako samodzielne światło lub jako...
1 412,00 zł 988,40 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 9 ocen

ZESTAW LUMII SOLAR 315W CMH SET GRO

Kompletny zestaw oświetleniowy przeznaczony do uprawy roślin, składający się z odbłyśnika oraz układu zapłonowego firmy LUMii SOLAR oraz lampy LUMii SOLAR 315W CMH GRO przeznaczonej na fazę wzrostu.
Jeśli chodzi o jakości produktu końcowego, nic nie może się równać z oświetleniem CMH - ( ceramiczne metalohalogenkowe ). Światło wytwarzane przez żarówki daje nam zdrowsze rośliny pełne wigoru, prowadząc do większych plonów o lepszej jakości.
Oświetlenie LUMii SOLAR przypomina światło słoneczne rewolucja w pomieszczeniu! dając każdemu szansę na pełne wykorzystanie oświetlenia CMH.

Komplet - zasilacz, odbłyśnik i lampa.
Może być stosowany jako samodzielne światło lub jako dodatkowe.
Wyjątkowo wysokie poziom PAR.
Lampy CMH wytwarzają doskonałe światło użytkowe dla roślin - „światło słoneczne w pomieszczeniu”
Niższe promieniowanie cieplne niż standardowe oświetlenie HPS.

Zestaw zawiera:

1 x Zasilacz SOLAR 315

1 x Odbłyśnik do Lamp CMH

1 x lampę/żarówkę: LUMII® SOLAR GRO 315W CDM 4200K

Zestaw SOLAR 315 jest gotowy do użycia zaraz po rozpakowaniu i wkręceniu żarówki, w pełni okablowany.
Do zestawu warto domówić wieszaki by swobodnie regulować wysokość lampy. 

Dane techniczne:
Wymiary zestawu: 41,5 x 26,5 x h15,5 cm
Wymiary odbłyśnika: 25 x 26,5 x h10 cm
Waga: 2,7 kg
Przewód sieciowy: 2 m, zakończony IEC ( żeńskie )
Zasilanie: AC 120V 240V 50/60Hz; 2,63/1,31 AMP

Zasilacz posiada wejście sieciowe IEC ( męskie ) oraz bezpiecznik.

Jak działa zestaw LUMii SOLAR 315:
Lampy CDM ( ceramiczno-metalohalogenkowe ) wykonane są z ceramicznej rury łukowej zamiast typowych kompozytów, takich jak kwarc. Pozwala to lampie działać w wyższych temperaturach.
Kiedy zacznie działać zasilacz, zapala gazy w żarówce. Emitowane światło ma pełne spektrum, które pozwala prowadzić uprawę zdrową, a nasze rośliny będą pełne wigoru. Odbłyśnik kieruje promień światła w dół do Twoich roślin i rozprowadza je równomiernie, dzięki wysoce wypolerowanemu aluminiowemu reflektorowi.

Korzystanie z SOLAR 315:
Zawieś urządzenie w centrum uprawy na odpowiedniej wysokości, używając na przykład Easy Rolls, wieszaków z grzechotką lub łańcuszka. Zawsze przykręcaj żarówkę do oprawki lampy w swoim reflektorze tak mocno, jak to możliwe, chwytając lampę czystą suchą ściereczką. Jeżeli lampa nie jest wkręcona tak ciasno, jak to możliwe, może wystąpić iskrzenie pomiędzy centralnym kontaktem lampy i oprawą lampy. Powoduje to stopienie styku lutowniczego na spodzie lampy, powodując uszkodzenie i uniemożliwiając jej użytkowanie.Upewnij się, że lampa jest czysta i całkowicie wolna od odcisków palców oraz innych zanieczyszczeń.

Podłącz przewód sieciowy do gniazda w zasilaczu, upewniając się, że kabel jest ciasno dociśnięty i nie styka się z elementami nagrzewającymi się np. żarówka, odbłyśnik, zasilacz. Moc Twojego zasilacza MUSI być zgodna z mocą używanej żarówki w przeciwnym razie istnieje wysokie ryzyko pożaru lub uszkodzenia sprzętu. Podłącz wtyczkę sieciową do gniazdka elektrycznego i włącz ją. Zasilacz uruchomi się i zapali lampę.

Ważne!
Pierwsze uruchomienie lampy o mocy 315W CDM należy postępować w następujący sposób: przy pierwszym uruchomieniu lampa musi pracować nieprzerwanie przez co najmniej 15 minut. Umożliwi to prawidłowe stopienie metali w lampie. NIEPOPRAWNE UŻYCIE MOŻE SPOWODOWAĆ AWARIĘ LAMPY! Jeśli powyższe nie będzie przestrzegane, roszczenia z tytułu gwarancji na lampę będą nieważne.

Ostrzeżenie!
Kiedy lampy CDM są włączone, nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur. Podobnie jak w przypadku wszystkich lamp HID, należy unikać dotykania lampy palcami lub roślinami, ponieważ może to spowodować poważne oparzenia lub pożar. W szczególności należy unikać rozpryskiwania cieczy na lampę, ponieważ może to spowodować przedwczesną awarię lub nawet wybuch żarówki.

Specyficzne kody

Produkty powiązane