• -10%
Okulary filtrujace swiatlo HPS NEWLITE VISION FULL
  • Okulary filtrujace swiatlo HPS NEWLITE VISION FULL
  • Okulary filtrujace swiatlo HPS NEWLITE VISION FULL

Okulary filtrujace swiatlo HPS NEWLITE VISION FULL

130,59 zł 117,53 zł

  Bezpieczeństwo

Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany

  Dyskretna wysyłka

Na paczce nie ma informacji o nadawcy

  Zwroty

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

Specjalne okulary, zaprojektowane z myślą o ogrodnikach mających swe rośliny pod sztucznym oświetleniem HPS. Filtrują pomarańczowe światło sodowe, oddając rzeczywisty wygląd roślin.

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:
- Oprawki okularów, z zaczepami na uszy,
- Niebieskie soczewki,
- Czarne soczewki (idealne jako okulary przeciwsłoneczne),
- Nakładane szkło powiększające,
- Elastyczny pas do zawieszenia okularów na głowie,
- Wygodne etui z neoprenu, z zamkiem błyskawicznym.

Eleganckie i nowoczesne okulary, powinny stać się podstawowym narzędziem pracy każdego ogrodnika uprawiającego pod sztucznym oświetleniem HPS.
Niebieskie szybki okularów zapewniają filtrację pomarańczowego koloru, który wytwarza lampa HPS. Dzięki wyeliminowaniu pomarańczowej poświaty, możemy w realny sposób ocenić stan roślin. Dzięki okularom widzisz rośliny, tak jak wyglądają na prawdę, w świetle słonecznym. Koniec z oślepiającym blaskiem HPS, i pomarańczowymi kolorami roślin.
Same okulary, mają wymienne soczewki - można zamienić niebieską, na czarną (w zestawie), i cieszyć się niesamowicie wygodnymi okularami, również na zewnątrz nie przejmując się oślepiającym blaskiem promieni słonecznych.
W skład zestawu, wchodzi również szkło powiększające - jest to nakładka na okulary, która znajduje się pomiędzy naszymi oczami, a soczewką. Dzięki tego dodatkowi, możemy z bliższa przyjrzeć się naszym roślinom, czy też dokładniej je zbadać w poszukiwaniu przenawożeń, niedoborów, czy pasożytów.
W celu zwiększenia wygody, do zestawu dołączony jest również elastyczny pasek, który montuje się w miejscu pałąków okularów. Szybka wymiana, i możemy się cieszyć świetnymi okularami które idealnie trzymają się głowy.

Specyficzne kody